Nerast za priplod

Naima krmače čime osemenjavaš ili kog nerasta pripustaš, pa dobijaš takve rezultate
:bravo:
 
Naima krmace osemenjavam samo sa sintetickim(hibridnim,p76) vestacka oplodnja.Kod mene u selu sad bas ima dosta Naima krmaca, jer prave izvanredne rezultate.
Krmace sam kupio u Rumi od veterinara Bana.
Zaboravio sam da slikam prasice sa krmacom,slikacu sutra njih i tovljenike sto su od naime.
 
2d7tziu.jpg

Evo ga danas sam ga kupio. :ppozdrav:
 
Koliko je star i koliko si ga platio ako nije tajna?Fino izgleda ma da deluje da ima nešto kraće noge ali možda mi se čini zbog ugla iz kog si slikao.Nek je sa srećom! :ppozdrav:
 
imam jorksir x landras tovljenike ,i sad jedna trazi nerasta, da zovem nekog ko ima nerasta ili mogu i osemenjivati,kako se to radi?
 
alfa 9 je napisao(la):
imam jorksir x landras tovljenike ,i sad jedna trazi nerasta, da zovem nekog ko ima nerasta ili mogu i osemenjivati,kako se to radi?
Bolje ti je za prvi put da pripustis nerasta,tako kazu knjige a onda kasnije radi vestacko osemenjavanje.

Milose,lep nerast.
 
MILOŠ D.T je napisao(la):
To je dobro jel još malo odrastu (sazerju nazimice). :D
Slab mi je protok na internetu( dial-up na 45.2 Kbps) pa sliku ne mogu videti, no nije pitanje to vec Naima krmace ili zenska prasad gde da nabavim.A i ne razumem sta je "pp" kad spominjete na forumu :sta:, nov sam.
Hvala
 
Ja imam naima krmace,kupio sam od veterinara Bana.Trebalo bi za koji dan da dodje kod mene pa cu ga pitati za koliko ce imati prasice da prodaje mada mi je rekao pre 2nedelje ako se dobro secam da ce imati za prodaju za 3meseca.
:ppozdrav:
 
ja mislim da mi je nazimica ima dosta kilaze 120kg minimum,i tek sada trazi,onda bice jedno 140 drugi put kad trazi! nece to biti predebelo??
 
a kako?koliko da dam hrane? mislim imam 3 nazimice,pa koji trazi prvo nerasta ta ce ostati,jednaki su oko 120kg
 
Nazad
Vrh