Nerast za priplod

recite mi da li je puno za gotov nerasta mislim koji je spreman za skakanje 700 evra u pitanju p-76 sa pravim poraklom iz uvoza i sa papirima
 
pa zasad imam 8 ali bice dok bi on dosao nekih 12 ali mislim i da ga teram imao bi on dosta skokova
 
Ako si pri parama, kupuj!

Nekad(pre 5-6 god) kupim ja nerasta Duroka spreman za skakanje u Arandjelovcu, platim ga 28000 din, to je tada bilo 450e... prasad su se prodavala 90 din/kg, samo da ti docaram razliku.. meni se "uvatio" 310 din/kg ali, mojih 17 krmaca je oplodio tokom 2 godine, i imao preko 80 skokova na tudje krmace po 1000 din...

A posto je nerast sa papirima naplacuj 20e skok!
Srecno!
 
pa hvala na podrsci samo se jos dvoumim da le da uzmem p-76 ili u bonidi agrar onog pietrna bez stresa sta vi mislite
 
Od p-76 ne mozes ostavljati prasad za priplod a od pijetrena mozes. Ko sto Milos kaze,

Koliko je pijetren u Bonidi?

P.s bonida Agrar iz Krstura?

Mada su neki kod mene ostavljali od naima+p-76 zensku prasad i nisu prasile 15-20 kao naima al su bile relativno dobre-video sam.

E sad..







Jos nesto Bio sam u Djurdjinu u nukleus centru gde dolaze uvozni nerastovi p-76,i u istom selu kod nekog seljaka koji ima 20 naima i 1 p-76,stvarno je prva liga tako da nije puno 700 e za tako nesto,sigurno ce korist biti velika na bilo cegatj-bilo koju rasu da ga pustis,

Mada iskreno pustati ga -po komsiluku :nono:pa na svoje krmace :nono:


[/quote]
 
Taj,taj.. :cao:

To je taj Takozvani Nukleus centar-kao hermeticki zatvoren...Dodaje se kiseonik u odredjenoj meri,vlaga...itd,

A bio sam kod jednog koji drzi naime-da kazem normalno-slama drvena ukljestenja...
Hteo sam reci da nije u pitanju zahtevan hibrid,
i te rezultate sam pominjao a kamoli ovaj.. :ppozdrav:
 
Drzao sam Naime i sad prelazim na jorksir i jorskir x landras ostavljam nazimice.Sa naima sam imao lepih a sad u poslednjoj godini samo ruzna iskustva.
 
Nazad
Vrh