Nerast za priplod

doqdtg.jpg

Nerast za Priplod rase Pietren Novije Generacije.
Otporan Na Stres.
Koji Je Vislji i duzi od starog Pietrena.
 
pitanje za ljude koji su drzali pietrene za nerastove.. kako podnose strojenje u nekoj kilazi izmedju 120 i 180 kg s obzirom da svi pominju taj stres i ostale zajebancije !? pozdrav !

Počnite post velikim slovom i izbegavajte upotrebu vulgarnih reči!
Z.K.
 
Poslednja izmena od urednika:
zdravoo :D jas sam iz makedonije i zelim kupiti masko prase velikog joksira citoj rasi ili piatrena cistoj rasi pa dali znate da ima neko za prodaja ja zelim to da bude prase na oko 20-30kg telesne tezine i koliko to bi kostalo :haha:?? pozzz :)
 
može li netko potvrditi iskustvo, da nerastići koji su dobiveni osjemenjavanjem, nisu nikakvi skakači?
 
nuje nebuloza...tri za redom sam imao...jorkšir,njemački landras i sada ovaj zadnji durok-pietren, nije da ne skače, ali...slabog su libida...bit će da je to..neće na svaku provjereno.....sreo sam jednoga gospodina u osječkom centru,gdje idem po sjeme...počeo je pričati sam o tim stvarima...ima nešto garant...
 
Aj razmisli malo logicki,to ti je isto kako kada bi rekao da dete koje "nije planirano" je fizicki nesposobnije od deteta koje je "planirano" .
 
Pre ce biti da si ga lose hranio kao malog,pa su mu slabe zadnje noge.Ili im pucaju papci od betona pa ih boli i nece da skacu.
 
hahaha da,da, baš je loše hranjen....ali dobro...tko je doživio zna o čemu pričam...bw nerast sa gornje slike-erste klasse-
 
U novu kalendarsku godinu ulazim sa jednim "problemom".NAime,nerastic pietrena star 9 meseci,skace kao Dragutin Topic,ali ima meku burgiju.Duzina je pozamasna,i nemoze ceo da se spakuje u krmacu,pa ga "lomi" i ispada napolje.MAlo smesno,ali i zabrinjavajuce,za mene.Da li ce se to srediti vremenom i ocvrsnuti,ili je hendikep koji samo klanica moze da resi?
 
zdravo svima vidim da se razumete dosta u svinje ja bih kupio krmacu ono za svoje potrebe sta mi preporucujete samo da prasad bude posna tj samo meso ,hvala vam
 
U novu kalendarsku godinu ulazim sa jednim "problemom".NAime,nerastic pietrena star 9 meseci,skace kao Dragutin Topic,ali ima meku burgiju.Duzina je pozamasna,i nemoze ceo da se spakuje u krmacu,pa ga "lomi" i ispada napolje.MAlo smesno,ali i zabrinjavajuce,za mene.Da li ce se to srediti vremenom i ocvrsnuti,ili je hendikep koji samo klanica moze da resi?
Ne diraj majstora nace on mesta njemu..trenutno je to,mlad je,lud,zeljan znas kako to ide..
 
zdravo svima jasam iz makedonije i trebami kvalitetni nerast sa popirima pietren gde moze da se nabavi i po koju cenu ako moze neko da me uputi,ali da je negde dole blizu makedonije zaradi transporta.pozdrav svima
 
Nazad
Vrh