Postavljanje slika na forum

ma82fm.jpg

radi!!!
 
Samo ga ubacis u poruku gde želiš da ti se prikaže slika.
 
PROBA
spa0112.jpg

_________________________________________________Post je spojen: [time]1242732761[/time]_________________________________________________
Ahhhhhhaaaaaaaaaaaa uspeo sam!!!!!!!!!!!
 
Ima o tome u obaveštenjima pisano, a ima i pri vrhu foruma gde se nalaze vesti. Postavio sam neka ograničenja na forum iz sigurnosnih razloga.
 
Da vam se pohvalim kakve radnike ja imam
_________________________________________________Post je spojen: [time]1243500869[/time]_________________________________________________
S6005352.jpg

_________________________________________________Post je spojen: [time]1243500993[/time]_________________________________________________
 
Malo smo odradili unapređenje foruma pa će vam sada biti malo lakše da ubacite slike na forum. Sada će vam prilikom pisanja odgovora biti dostupno dugme za upload slika. Kada kliknete na njega, pojaviće vam se pop up prozor, u njemu odaberete Browse i nađete sliku na svom kompjuteri i potom pritisnete Upload. Potrebno je sačekati kraće vreme i pojavi će vam se u žutom polju kod koji treba da iskopirate u post koji pišete (Copy/Paste).

Evo i slike gde se nalazi dugme, na žalost još to nismo sredili u brzim odgovorima.

33277zt.jpg
 
Pronasla sam-bravo ja

214328k.jpg


A ovo je stari metod-jašem magarca i mislim na unuku
S6008-1.gif

_________________________________________________Post je spojen: [time]1246131152[/time]_________________________________________________
Izvinite na neozbiljnim slikama to je samo proba pa nisam birala slike
 
Nazad
Vrh