Postavljanje slika na forum

proba

96TndYg.jpg


- - - - - - - - - -

proba

96TndYg.jpg
 
Probao da se ucim ubaciti slike,ali mi izbaci na fotkica.cim, da mi je potreban nekakav fles plejer, sta mu je pa to?
 
Dodaj.rs uopšte nije briga za korisnike, preporučujem njegovo nekorišćenje.
 
Trebalo bi preko Tapatalka da može, ali neznam tačno postupak.
 
Kako god probam nemogu da ubacim sliku,a komentar hoce. Moze pomoc sta ciniti?

Послато са VIVAX FLY 2 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Ovo oko telefona nisam radio do sada, verovatno neko ko jeste može dati neke smernice.
 
Kolega kad preko telefona pristupite forumu i krenete da kucate novi post treba da vam izadje ovakva ikonica koja je na slici zaokruzena i onda izaberete fotografiju. I to je sve
4f120c206ad2b625b3157fd1c1b892f9.jpg


Послато са SM-A310F уз помоћ Тапатока
 


- - - - - - - - - -

Proba.......

- - - - - - - - - -

Kolega kad preko telefona pristupite forumu i krenete da kucate novi post treba da vam izadje ovakva ikonica koja je na slici zaokruzena i onda izaberete fotografiju. I to je sve
4f120c206ad2b625b3157fd1c1b892f9.jpg


Послато са SM-A310F уз помоћ Тапатока

Kod mene drugacije izgleda to ali nasao sam nacin
 
Drago mi je da ste uspeli, verovatno zavisi od aplikacija.

Послато са SM-A310F уз помоћ Тапатока
 
Kako najlakše ubaciti slike
Preko telefona je najbolje instalirati aplikaciju "Tapatallk" I preko nje nadjete forum Poljoinfo, i ulogujete se. Na telefon ćete dobijati obaveštenja u svakoj temi na kojoj ste prijavljeni, ili učestvovali. Slike se vrlo lako ubacuju, kao sto je kolega pre par postova objasnio sa slikom.
Ja opet savetujem sve koji koriste smart telefon, da uključe sinhronizaciju na aplikaciji "Slike" (Google Photos), i one će se nalaziti na vašem cloud nalog od Gmail-a, i koje uvek možete podeliti na forumu. Slike će uvek ostajati na forumu, jedino će nestati ukoliko ih obrišete sa naloga. Posto se javlja problem ko postavlja slike na servere tipa picture.img ili koje već, da se slike nakon izvesnog vremena obrisu, pa tako nestanu i sa foruma.
Aplikacija Photos https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.photos
Otkacite da radi sinhronizaciju. Kada želite da negde postavite sliku, možete je postaviti iz navedene aplikacije "Photos" , ili preko Tapatallk-a.
Stim da, ovim slikama sa aplikacije Photos, možete pristupiti preko kompa na sajtu photos.google.com i podeliti ih na forumu preko računara samo kopiranjem linka slike koju želite.
Nadam se da sam bio jasan.
37f837086f97e4659a64f5e0dbef20d0.jpg


Poslato sa LYA-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh