Galerija slika rasnih svinja

U pravu ste,velika slova=vikanje.Ako vam je bila namera da mi ukazete na nepristojnost,uspeli ste u potpunosti,veoma sam se neprijatno osecao kada sam procito vasu poruku.Nije mi to bila namera,jer ja sam to "vikao" na sebe zbog nespretnosti pri postavljanju slika,sto mnoge predpostavljam muci, pa sam rekao''muke mucim sa ovim slikama".Nadam se da ste ste sada uvideli moju nehoticnu"nepristojnost".
 
Poslednja izmena:
Evo slika mojih Crnih slavonskih svinja,koje su dočekale da imaju svoj tor sa kaljužom,sada borave u normalnim uvjetima za tu rasu:





Gazda:
img3478gj.jpg

img3476m.jpg
 
Lepo, lepo...
Koliko komada oprasi?

Oprasi od 6-9,a imao sam slučajeve sa 12-13 oprašenih i othranjenih. Od kada imam grupno držanje krmača sa nerastom, prase više,jer ipak on najbolje zna koliko i kada,prije toga kada sam praktikovao klasičan pripust nikad nije bilo više od 7-8...

---------- Poruka napisana u 21:19 ---------- Prethodna poruka je at 21:08 ----------

A imam i nekoliko čistokrvnih krmača njemačkog landrasa,evo jedne:


img3512f.jpg


img3513nw.jpg
 
attachment.php


---------- Poruka napisana u 14:22 ---------- Prethodna poruka je at 14:13 ----------

attachment.php


---------- Poruka napisana u 14:23 ---------- Prethodna poruka je at 14:22 ----------

Cist jorksir, semenjen danskim jorksirom, oprasila mi samo 6 kom.

---------- Poruka napisana u 14:24 ---------- Prethodna poruka je at 14:23 ----------

attachment.php


---------- Poruka napisana u 14:25 ---------- Prethodna poruka je at 14:24 ----------

Danski jorksir, semenjena pijetrenom, doji 14 kom.

---------- Poruka napisana u 14:25 ---------- Prethodna poruka je at 14:25 ----------

attachment.php


---------- Poruka napisana u 14:27 ---------- Prethodna poruka je at 14:25 ----------

Landras nazimica a nerast moj pijetren. 11 kom.

---------- Poruka napisana u 14:27 ---------- Prethodna poruka je at 14:27 ----------

attachment.php


---------- Poruka napisana u 14:29 ---------- Prethodna poruka je at 14:27 ----------

Jorksirka sa mesec dana polomila nogu i oprasila se u basti, 10 zivih i jedno mrtvo.

---------- Poruka napisana u 14:29 ---------- Prethodna poruka je at 14:29 ----------

attachment.php


---------- Poruka napisana u 14:30 ---------- Prethodna poruka je at 14:29 ----------

Pijetrenka, oprasila 17 kom, mrtva 2, ostalo 15.

---------- Poruka napisana u 14:31 ---------- Prethodna poruka je at 14:30 ----------

Danas i sutra se prase jos dve nazimice, stavljam slike...
 


---------- Poruka napisana u 17:15 ---------- Prethodna poruka je at 17:11 ----------

Velili jorksir sa farme iz Pozarevca, osemenjena sa V. J. iz V. Plane, treba da se prasi za 4 nedelje.
 
Svaki dan moji landrasi koriste uredjeni ispust
viewer.php
[/URL][/IMG]

- - - - - - - - - -

Norveski landras Agronor G.Milanovac
viewer.php
[/URL][/IMG]

- - - - - - - - - -

Nerast norveski landras
viewer.php
[/URL][/IMG]

- - - - - - - - - -

Poreklo uvoz iz Madjarske belgijski landras krmaca
viewer.php
[/URL][/IMG]

- - - - - - - - - -

Poreklo uvoz iz Madjarske belgijski landras krmaca
viewer.php
[/URL][/IMG]

- - - - - - - - - -

Svinje u oboru
viewer.php
[/URL][/IMG]

- - - - - - - - - -

Norveski landras
viewer.php
[/URL][/IMG]

- - - - - - - - - -

Nerast norveski landras
viewer.php
[/URL][/IMG]
 
Ja znam neke farme koje imaju nesto uvoznog materijala prosecne genetike,a basnoslovnih cena uz to dodajmo rizik adaptacije kod nas jer to su svinje iz sterilnih uslova pa znam odgajivace kod kojih su fatalni ishodi po uginucu.Prasenje ove moje belgijanke je krajem decembra pa ako te interesuju landrasi cucemo se.Doneo sam sa farme iz Melenaca svedskog land.nerstica koji ce da pari potomke ovog norveyanina. Videcemo sta ce dati.
 
Ja znam neke farme koje imaju nesto uvoznog materijala prosecne genetike,a basnoslovnih cena uz to dodajmo rizik adaptacije kod nas jer to su svinje iz sterilnih uslova pa znam odgajivace kod kojih su fatalni ishodi po uginucu.Prasenje ove moje belgijanke je krajem decembra pa ako te interesuju landrasi cucemo se.Doneo sam sa farme iz Melenaca svedskog land.nerstica koji ce da pari potomke ovog norveyanina. Videcemo sta ce dati.

Dali je roba od Davidova , i koliko sad ceni ?
 
Trebao sam i ja kupiti nerasta ali nemamo iste kriterijume pa nismo trgovali . Najlepši su bili nekolkiko silosa napunjeni silažnom prekrupom ako su još puni tu će uzet lepe novce !
 
Nazad
Vrh