Galerija slika rasnih svinja

kako kako?
moja durok krmaca na koju je pripusten cisto beli pietren,oprasila 4 crvena,od toga 2 su crveno crna, i 3 crno bela!
kako to?
 
2hs4yeg.jpg


landras i pijetren
2nt9g6.jpg

landras
6ofnth.jpg

landras i hempsir
Post je spojen: [time]1294867378[/time]
_________________________________________________
241td8j.jpg

ovo je bio kiki
4uyt54.jpg

a ovo je milojko
 
A ovo su moje landras nazimice, jedna ima 5, dr. 4 meseca.
whce34.jpg
nfnrqs.jpg
2e57eyh.jpg
http://i51.tinypic.com/2w3we1z.jpg[/
[right][size=1][color=#135d37][b]Post je spojen: [time]1298168558[/time][/b][/color][/size][/right]_________________________________________________
[img]http://i51.tinypic.com/2w3we1z.jpg
Post je spojen: [time]1298194184[/time]
_________________________________________________
A ovo su mi od landrasa iz Velike Plane-semena, meni se nesto ne dopadaju, imaju gore usi, jes da je krmaca pietren, ali bi trebalo da su duzi i klempaviji.
1448ff9.jpg

Post je spojen: [time]1298220170[/time]
_________________________________________________
Ovo su mi krmace, kombinacije landras-durok, 2 sestre, nisu lose majke, namazao sam ih malo preradjenim uljem, ispucala im malko koza, dobar je to narodni lek
346uarm.jpg
4rez3r.jpg
 
Pozdrav za sve vas .Vec duze pratim ovaj forum i sve pohvale.
Ja se bavim svinjarstvom samo za svoje potrebe i sad imam jednu susprasnu nazimicu ali nezanam koja je vrsta svinje pa dal bi neko na osnovu slike mogao da mi kaze. Toliko za prvo javljanje.
Post je spojen: [time]1298438330[/time]
_________________________________________________
xqfgxf.jpg

Post je spojen: [time]1298463589[/time]
_________________________________________________
2eyc95j.jpg
 
Eto predstavio sam se tako da možete da kažete dali vam je poznata ova vrsta svinje i vaše mišljenje susprasna je malo više od mesec dana vepar je bio ja mislim landras po mojoj proceni na osnovu slika.
 
2jbpagp.jpg


3324i7r.jpg


14ihr9i.jpg

Od nedavno drzim Jorksir rasu, i zadovoljan sam. Voleo bih da zapatim Norveskog landrasa pa da ih uporedjujem. :cao:
 
Nazad
Vrh