Budžet za poljoprivredu

tarana

Član
Učlanjen(a)
23 Okt 2007
Poruka
1.813
Lokacija
kikinda
Budžet po ministarstvima u milijardama

Ministarstvo spoljnih poslova 4,88
Ministarstvo odbrane 69,97
Ministarstvo unutrašnjih poslova 47,53
Ministarstvo finansija 589,28
Ministarstvo pravde 6,19
Ministarstvo poljoprivrede 25,62

u odnosu na prošlu godinu, solidno.
 
Eh kada bi to znacilo da ce i nama povecati subvencije po ha ::novac::
 
moram i da se ogradim.
info je iz press-a. a press nije baš pouzdana novina.
 
A šta bi trebalo da znači to što predviđaju deficit u budžetu od 108 milijardi dinara?
Da li to znači da će toliko, dakle malo više od milijardu evra, uzeti kredita od banaka?
 
MMF liči na zeca iz šešira a ustvari je kamen oko vrata. Tako to meni nekako izgleda.

A ovo što je Predsednik Tadić rekao o "moralo opravdanom" zaduživanju, na to nemam komentara... ::lose:: ::lose::
 
~Kiki~ je napisao(la):
Ili će štanpati novac . :sta:

ne smeju da stampaju novac bez pokrica jer ce onda da obezvrede dinar a to im nimalo nece biti pametno za buducu izbornu kampanju
Post je spojen: [time]1259768838[/time]
_________________________________________________
branko je napisao(la):
MMF liči na zeca iz šešira a ustvari je kamen oko vrata. Tako to meni nekako izgleda.

A ovo što je Predsednik Tadić rekao o "moralo opravdanom" zaduživanju, na to nemam komentara... ::lose:: ::lose::

sve drzave koje uzmu kredit od mmf-a ustvari se podredjuju uticaju onoga ko stoji iza nje (u ovom slucaju je to USA), dakle dobijemo pare aliiii radimo sto nam kazu... a rekli su nam da regionalizujemo drzavu kako bi je posle lakse rasparcali...(po principu) uzmite kome sta treba
 
Eh nesmeju , koje pokriće pa zašto je Amerika pukla tj. SEKA . Mogu ga štampati , ali ga moraju uložiti u nešto što će vratiti profit . Naravno MMF to neće dozvoliti .
 
Budžet za poljoprivredu oko 25 milijardi,15000 din po hektaru,do 50% za investicije-izvor blizak vladi :haha:
 
stiv je napisao(la):
Budžet za poljoprivredu oko 25 milijardi,15000 din po hektaru,do 50% za investicije-izvor blizak vladi :haha:
Ja sam lepo rekao,još 5.12 ,a vi čekate da razni pomoćnici nešto kažu :haha:
 
Nazad
Vrh