Servisiranje traktora

Siniša, hvala.

- - - - - - - - - -

Miloše, hvala
 
Majstor Mitar iz Surčina je među najpoštenijim majstorima a ima i radnju kod Pančevačkog mosta.Ako je neko zainteresovan poslaću mu broj.
 
Matić@ Hvala, pošalji mi taj broj...i jedno pitanje (ako znaš), može li se poslati kurirskom službom ili mora lično ?
 
Nije bas traktor u pitanju ali nadam se da nece niko zameriti,imam odredjenih problema sa hidraulikom na bageru tockasu-Nema fin rad komandi nego hoce da trzne pri pokretanju kupole i same komande ne daju dobar tecan odziv...ima pilot ventile ako ne gresim tj bez pritiska ili da je motor upaljen ne reaguju.Sta moze sve da bude u pitanju i koliko se sama opravka odokativno isplati?
 
dejan 351
Na Vladimireca i ostale "Ruse"...
Ima ih dosta...
Član Vića022 je ugradio jedan na svoj traktor i po njegovim rečima, i više je nego zadovoljan...
Kod mene u selu na 2 Vladimireca isto rade bez greške...
Jedina mana im je da NE SMEŠ dugo anlasovati kao što si navikao sa starim anlaserom, ovaj izgori...
Dakle, moraju biti ispravni i ostali parametri pri startovanju traktora, dovod nafte, kompresija i sl....
A da vrti, vrti ko lud i sa manjim akumulatorom...
 
Ma sve to znam, samo ne znam da li je ko radio prepravku na 533, to je večita priča oko njegovog anlasera, a ovaj prodavac kaže da su ljudi, bez neke velike zjb. ugrađivali.Što se samog kvaliteta tiče, ovaj originalni, iz Češke, svi ga hvale (uz neku normalnu upotrebu i bez silovanja), međutim, postoje iste takve kineske kopije koje su sam par evra jevtinije, a nisu pouzdani toliko, kao i sve kineske stvari u nas.Dakle, u pitanju je Ferga 533.
 
Imam 539 s kabinom. Hteo bih da sređujem i farban svu limariju. Gde mogu da nadjem kedere za stakla (ova su jako propala) kao i onu gumu između kabine i blatobrana? Odnosno sve te gume koje idu za njega.
 
Ja sam ih na ovaj br. kontaktirao 064 1456 638, prosle godine narucio zadnju soferku za 539 sa kederom i dve plasticne brave. Izaslo je oko 20e sa postarinom. Kvalitet kedera je ok, dobro je postavljen i zavaren na spoju.
 
Ljudi deutz agrotron 6.45tt 1997 god
Počeo je mnogo izbacivati na a auspuh plavi dim.
Znači kad ga upalis na letu dok radi i sve dok ne podignes obrane. Kad je pod punim gasom nema ništa. Je li imao ko slično iskustvo da znamo odakle krenuti. Turbo je novi stavljen prošle godine.:sta:
 
Nazad
Vrh