Bolidi poljoprivrednog novinarstva

ako je neko danas gledao "znanje na poklon" onaj prvi kog su ukljucili u program sam bio ja.
 
si vido bolida?
davidovic kaze u pesti je zito 120 evra, a on vice iz pozadine "nije ni toliko!"
e tu mi se digo da prostis!
posle kaze, da ste platili odvodnjavanje ne bi imali toliku stetu.
tog ce neko odrobijati...
 
Ma on je gosn 10 % ,pa i gluposti prica za isti procenat. Inace deku Zakija sam odavno prestao da gledam jer je prosto receno izlapela matora kretencina koji nema veze sa realnoscu,ali zato ima sa ::novac::
 
tarana je napisao(la):
si vido bolida?
davidovic kaze u pesti je zito 120 evra, a on vice iz pozadine "nije ni toliko!"
e tu mi se digo da prostis!
posle kaze, da ste platili odvodnjavanje ne bi imali toliku stetu.
tog ce neko odrobijati...
gledao sam i cuo. jesi li ih ti ispravljao za cenu psenice na americkoj berzi, ili je to bio drugi gledalac. inace cela ta prica na b92 ide kako su srbi najgori, najlenji, najveci zlocinci i konstantno nam ispiraju mozak kako ne valjamo.
 
Da li neko iz B92 čita ovu temu? Možda bi trebalo da im pošaljemo link... oni verovatno neznaju šta mi mislimo.
 
i taj uros je serac...proletos su bili snimali ljutovo,nikad nisu objavili zbog zaharija...kao on neda,al' mislim i da je uros tu kriv,ako se vec bori za neku istinu,predji na neku objektivniju televiziju i emisiju.
 
Moj prijatellj bese kod Zaharija kao mladi proizvodjac sljive, podigao vocnjak na zeninom imanju i to lepo rekao pre snimanja da bi oni zapoceli intervju kako je covek sadio na dedovini te mu umalo ne napravise komendiju po kuci :sta:
 
Nazad
Vrh