Bolidi poljoprivrednog novinarstva

tarana

Član
Učlanjen(a)
23 Okt 2007
Poruka
1.813
Lokacija
kikinda
Jesenja setva umanjena za 20 odsto
NOVI SAD - Na osnovu uvida u izvršenje setve pšenice u Opštinama Pančevo, Alibunar, Kovačica i Opovo može se konstatovati da je planom setve predviđeno da se pšenica zaseje na površini od 23.850 hektara, što je u odnosu na prošlu 2008/2009 godinu umanjenje setvenog plana za 20 odsto kaže za RTV rukovodilac savetodavne službe u Pančevu Mileta Stanković.



Zaključno sa 30. novembrom godine setva je izvršena na ukupno 15.150 hektara, što čini 63.5 odsto ostvarenje plana.
ne mogu da verujem kakvi kreteni pišu o poljoprivredi.
PLAN jesenje setve je umanjen za 20% a realizacija PLANA je 63.5%
u prevodu, u odnosu na prošlu godinu (28620ha) je posejano 15150 (za mrc više od pola.)
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

Njima je bitno da se javno oglase da narod misli koliko se oni zauzimaju za poloprivrednike, a u stvari zabole ih ona stvar. Marketing je vazan. Matematiku znaju samo toliko da koliko mogu na cemu da ucare i srpaju u svoj dep.

A novinari ne proveravaju nego objave sta im se prezentuje. opste rasulu u sistemu. Kakva drzava pored ovakvih izjava dobro da smo jos i zivi.
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

Još samo da napišeš ime novinara...
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

nije se mentol potpis'o.
Post je spojen: [time]1259587533[/time]
_________________________________________________
kad smo već kod teme. ono jasminu rajević nikitović ne mogu da smislim! operisana je od ukusa.di ćeš u kožnim čakširama i sunčanim naočarima navr glave da pričaš o poljoprivredi.
a zaharija je pregazilo vreme pre 30 godina.al' on još mrda!
jedino uroš davidović bode u metu i kaže ono što treba i mora da se kaže.
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

i meni se cini das od Urosa moze da bude dobar novinar. malo se otrgao zahariju. zaharije je izlapio odavno, ide mi po nervima samo tako.
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

matori je navodnjavator.kad krene s tom pričom stomak me zaboli. pa navodnjavaj ti, kad je tako isplativo !"#$%!!!
di su mu sad puževi?
pa izvuče nekog rekordera što ukupno ima frtalj jutra kukuruza. svaka stabljika nađubrena rukom "pod kukuruz", okopana 15x iz dosade, a palo kiše da se usereš.
onda zaključak bude - samo treba raditi a ne kukati.
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

Puzeve su pojeli nojevi... :haha: :haha: sto je takodje bio njihov biser!!
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

celu nedelju prepodne samo se emituju poljoprivredne emisije...bar da kažu nešto konkretno, ovako samo tupe kako je na zapadu poljorivreda razvijena, navodnjavanje na dugme, prinosi 10 t i šta ti ja znam-ko da mi nebi navodnjavali da imamo para...pa onda ubace folklor, i seoski turizam, pozovu nekog političara koji će da vaskrsne selo, od sutra počinje da se zalaže za bolje (ali njemu da bude bolje):haha: ...od svih emisija jedva da čujem 2-3 stvari koje mi mogu pomoći...
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

tarana je napisao(la):
nije se mentol potpis'o.
Post je spojen: [time]1259587533[/time]
_________________________________________________
kad smo već kod teme. ono jasminu rajević nikitović ne mogu da smislim! operisana je od ukusa.di ćeš u kožnim čakširama i sunčanim naočarima navr glave da pričaš o poljoprivredi.
a zaharija je pregazilo vreme pre 30 godina.al' on još mrda!
jedino uroš davidović bode u metu i kaže ono što treba i mora da se kaže.
Cini se jako dobar decko ali ga "MATORI " gusi :zli:
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

matorom se treba zahvaliti i objasniti da kapiju zatvori sa spoljne strane...
inace,kako sve te "sluzbe" mogu da utvrde koliko je posejano,ako xxx njih seje sa tavana?
ili se i oni nalaze u preskupoj i neefikasnoj drzavnoj administraciji?
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

Zaharije Trnavčević bi već trebalo da je penziji.
A sa reklamiranjem tih puževa, nojeva i sl. krši zakon, jer radi a u penziji.
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

Kish! u ova vremena sve može ... technika... Kish! technika...
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

branko je napisao(la):
Zaharije Trnavčević bi već trebalo da je penziji.
A sa reklamiranjem tih puževa, nojeva i sl. krši zakon, jer radi a u penziji.
slažem se sa tobom ali si zaboravio kredite kad počne da mi tupi iako ga retko gledam jer mi ide na živce ali kad gledam glavna tema su mu krediti nojevi puževi još kad dovede nekog rekordera e to mi stvarno ide na nerve
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

Ovo bi možda trebali postaviti na sajt B92 tako da i oni vide šta mislimo o takvim emisijama.U zadnje vreme gledam novosadsku brazdu i kad mogu otkos.
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

ja znam sigurno da kad zaharije ode u neko selo uđe kod najjačeg gazde i ako
gazda hoće da se tu radi prilog kinta ide zahariju.
ma pravi nas debilima. ::lose::
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

Ja ne mogu da verujem kako jedna ozbiljna tv kao sto je B92 drzi to govedo da bude urednik emisije. On kad nesto kaze kaze mlogo al glupo! Jos ce nepoljoprivredno stanovnistvo pomisliti kako nama tece med i mleko, jer ipak je to zaharije rekao... Sto da sejemo zita, bolje brusnice, borovnice i kojekakve splacine...
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

Pa ovi iz B 92 su mu i knjigu izdali i specijalnu emisiju o njemu snimili,al je dobra caka kad na torti okrenu 60 na 90 :haha: samo da ne bude stvarno :udri:
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

Kako je krenuo, ne bi me cudilo da zivi i radi 200 godina...
On je zivi dokaz da se od jake rane i dobrog pica duze zivi...
 
Nazad
Vrh