Bolidi poljoprivrednog novinarstva

Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

Dobar je jedino za dijetu, ubije ti apetit pred nedeljni rucak...
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

mityoo je napisao(la):
paorpaor je napisao(la):
Treba razumeti coveka u godinama.
Samo me čudi kako niko od šefova televizije još nije primetio da je počeo da bulazni.... ::lose::
Pa zato što se i šefovi doznaju u poljoprivredu ko Marica u krivi... Al sam se slatko ismejao kad su on i Denčić nudili seme... Koje budale, Bog te... Al, ipak je on savetnik ćelavog ministra...
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

Verovatno su primetili,ali mu ne smeju nista. Cika Zaha jos zari i pali. Kod mene u selu ima jednog pulena za koga zna celo selo. Dosao je iz Hrvatske '90-ih i uz pomoc njega dosao do besprovatnih sredstava za farmu bikova. Napravio objekat,ali i kupio Marcedesa pa ga sad kao drzava nesto ganja. Na lazne papire od grladi stoke dosao do 40-ak Ha drzavne zemlje,ore tudju zemlju sto nije poorana jesenas kao da je njegovo. Tako da iz svega sledi da je taj vremesni starac jos uvek alfa i omega.
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

@paorpaor
Ne znam njegovu istoriju, pa cime se bavio pre kad kazes da je alfa i omega?
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

Uvek je bio novinar,ali i verni pratilac vlasti jos od Tita. Uglavnom poznat je pod nadimkom "10 %"
Za svaku uslugu trazi 10 % od vrednosti.
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

10%? :) "to je prosek i u Evropskoj uniji".. :haha: hahaha
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

Znači da je i matori EU kompatibilan... Evo sad baš daju reprizu....
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

Offtopic je prebačen u offtopic 2
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

Ja mislim da je Zaharije najvece zlo koje se dogodilo poljoprivredi i danas je najbolje raditi posao koji doticni ne reklamira , ako ipak nasednete na njegovu reklamu propali ste sigurno.
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

Najbolje ce se proci ako se sve radi kontr od onog sto on kaze i bole ces proci. Najgoru banki reklamira gde sam davno zatvorio racun zbo njihove darezljivosti sa kreditima cisto zelenasenje, od G.10%.
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

Nemojte ljudi, on je demokrata u duši, a zna se kodrži ovo ministrstvo.Nije on loš, samo je zreo za penziju.
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

a jel znate kako je onaj Radisa (ucestvovao u Velikom Bratu) zajebao, doticnog, deda Zaharija! odvede ga frajer u komsijsku plantazu jagoda, i kaze kako on i zena sve sami i rucno obradjuju i ova budala mu doveze traktor i prikolicu punu vestaka!!! Idiot!!!
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

@ mira
Da stavimo politiku na stranu čovek je stvarno zreo za penziju. Ja sam gledao emisiju gde je bio gost čovek iz, čini mi se, Zelenog hita i govorilo se o jagodama. Zaharije je naračunao da sa 0,5 ha može da se zaradi 40k evra. Čak je i onom gostu bilo malo neprijatno. Uzimaju dobre pare za reklame i B92 i on lično i tako to traje i traje a sve manje pravih poljoprivrednika gleda tu emisiju ::lose::
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

Covek iz Zelenog Hita je i profesor na polj. fakultetu, mutljavina teska. :zli:
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

Pa oni iz Zelenog hita zarađuju na uvozu kojekakvih pomagala u povrtrarstvu a ne od proizvodnje povrća.
 
Odg: bolidi poljoprivrednog novinarstva

@ Lala iz Banata i Branko
Nije bio Momirović nego neki njegov pulen. Sličan je i prof. Ivo Đinović. Neki profesori ga baš i ne vole. To što mi imamo neku drugu sliku kako bi profesor trebao da izgleda to je naš problem. Ljudi rešili da se naplate i da unovče znanje i to onda tako ispadne. Trgovina ko i svaka druga, pa ko koga...
 
Evo sad sam cuo na tv-u da ce grad Beograd deliti podsticajna sredstva u visini od 100.000000 mil. din. za povrtare i vocare a glavni inicijator i covek koji sprovodi ideju u delo pogadjajte //////////////// Deka Zaharije :udri: :udri:
Mozda ce u Bulevaru da posade voce umesto platana :sta: :sta:
Sigurno ce biti ,,koliki je moj deo, necete da me prevarite".
Izvor naravno BE92.
 
Najnovije vesti: Na kanalu B92 INFO je malopre bila neka emisija o svetskoj ekonomskoj krizi, govorili su razni industrijalci, ekonomisti... Zaharije kaže da je naš problem što malo radimo, ima puno njiva u parlogu, a on ima želju da prikaže emisiju Znanje na poklon u direktnom prenosu iz AVIONA, pa da odmah prikaže kako imamo puno neobradjenih njiva!
 
Ma budala bre! Neka mi pokaže u mojoj opštini koja parcela je u parlogu, da idem odma da orem..... Kod nas nemož naći arendu ni za lek!
 
Nazad
Vrh