Pozdrav ekipi sa foruma!

MIIIKIII

Novajlija
Učlanjen(a)
18 Feb 2014
Poruka
6
Lokacija
Vukovar
Pozdrav svima,ja sam MIIIKIII, javljam se iz okolice Vukovara, Slavonija.Radim oko 170ha, pšenica, kukuruz, suncokret, soja,repa.

Strojevi: New Holland Tg 230 i JohnDeere 5820
Kombajn: Claas Medion 310
Sijačica žitna Vaderstadt Rapid 450s, za okopavine OLT PSK 6 redna.
Ostalo: VogelNoot sjetvospremač 8m, Drljača našičanka 5m, fenix plug 4 brazde okretač, gruber cultus vaderstadtov 3.5m, šprica agromehanika.....
Nedavno sam nabavio Trimble cfx 750, budući da još nisam savladao sve mogućnosti neću pisati još ništa o istoj, ali svakako budem objavio svoje utiske uskoro.

Apsolvent sam poljoprivrednig fakulteta u Osijeku.
Dodatno: Autor sam malog programčića AgroDesk kojeg sam kreirao za svoje potrebe, ali isto tako nesebično sam ustupio i drugima.
icon_idea.png
Mali program za evidenciju radova u polju.
Program nije profesionalan te postoji mogućnost da kod nekoga iz nekog razloga i ne radi. Za sada većina koja mi se javila sve je radilo ok. Kako izgleda AgroDesk i kako ga skinuti pogledajte u priloženom videu:
Ukoliko admini dopuštaju bilo bi dobro da se otvori tema sa programima u poljoprivredi, ima tu još hrpa drugih besplatnih stvari, i viljan sam to podijeliti s drugima, jer smatram da to uvelike olakšava poljoprivrdnu proizvodnju.


 
Dobro nam doso. Mogao bi samo da uneses neku tacniju lokaciju, Slavonija je sirok pojam.
 
Nazad
Vrh