Snimci(video) nasih kunica,kaveza,parenja itd...

Super samo napred da nas ima sto vise,neces se pokjajati SIGURNO :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Evo kako moji malisani sisaju a imaju vec 45 dana hehe

 
Ivane,lepi patuljci.::svaka cast::::svaka cast::
Pero,odvajaj ih jos malo treba da idu na ekskurziju -Aljaska (zamrzivac) :haha: :haha: a nisu se jos osamostalili :haha::ppozdrav:
 
@ Pera NS 91, S. Tomasevic, Crni Tekir= Hvala svima! Nastavljam ja sa zivotinjama, posebno sa zecevima iako sam odavno proglasem ludim, od strane najuze familije i rodbine, pa sve do drugova i drugarica, samo retki me podrzavaju. :D
 
Pa komsija Ivane ja odavno trazim nekoga za saradnju u Cacku ili blizini daj da se udruzimo zajedno smo jaci.:)
Marko94 je kolega za primer ali je zagazio duboko u vode kozarstva.:)|Neznam da li mu ima povratka. :)
 
Bravo komsija a sto ne nabavis patuiljaste ovnolike pored ovih, i ja treba da uzmem par hajkoma.......
 
@okram_ca Cacak je mrtav grad sto se tice odgajivaca, poneki se nadje, uvek sam tu za saradnju!
@iksi Jesi li mislio na mene zasto ne nabavim patuljaste ovnolike? Ako si mislio na mene evo odgovora, trazio sam patuljaste ovnolike, ali nigde nisam nasao, a bas sam ih trazio. Valjda ce iskociti negde da ih nabavim, barem jedan par.
 
Mislim da joj se ne svidja sto joj diras mlade :D

- - - - - - - - - -

Pero nisi u upario tu zenku ranije kad ih pustas da sisaju 45 dana :D ili je samo prostor problem :D?

- - - - - - - - - -

https://www.facebook.com/photo.php?v=10203318512025606&set=vb.1294598360&type=2&theater
 
Nazad
Vrh