Predlozi, primedbe, sugestije i pohvale na rad urednistva u CAFFE-u

Ej ljudi jer može da se skine ona opomena.Prošlo je već 2 godine a bio sam dobar:ppozdrav:
 
Zorane...ova tema se odnosi samo na temu caffe i ne na druge teme foruma, a posto ti ja nisam dodelio opomenu (zuti karton) ne mogu ti pomoci. Obrati se uredniku koji ti je dodelio opomenu.
 
Pa niko se ne svadja i ne mislim da se i ti sa nekim svadjas, nego pokusavam da ti pojasnim da je ovo tema samo za rad urednistva caffea.

Otvaram ovu temu gde slobodno mozete predloziti, kritikovati, sugerisati i pohvaliti rad SAMO ovoga urednistva, bez bilo kakvih konsekvenci za svoje pisanje.
 
Ova tema je presla u nadleznost nova (stara) dva urednika i ja cu je za sada zakljucati a oni ce resiti sa njom sta dalje.
 
Tema otkljucana.Spremni smo za primedbe i sugestije.Nadam se uspesnoj saradnji i da nemamo ne resivih problema.:ppozdrav:
 
Zahvaljujem se kolegi Duško58 na dosadasnjem radu na uredjivanju foruma,pogotovo ovog dela Cafe,gde je ostavio svoj trag.Razlozi su njemu i odredjenom delu clanstva poznati,a ja mu se licno mogu samo zahvaliti i pozeleti zdravlja i uspeha u zivotu.:ppozdrav:
 
Urednce prvu uvredu (prva krv) napisao je clan "plantaza sipuraka" a odmah za njim i belgrade red star. Onda si trebao da reagujes i smiris strasti a ne kada su se uvrede rasplamsale, ili su ti pasovale uvrede upucene grobarima jel si i sam zvezdas.:osmeh:
Ako ovaj post nije za ovu temu molim urednistvo da ga prebaci u temu:" primedbe i sugestije na rad urednika":haha:

Evo lepo se vidi da je urednik zvezdas i da zvezdasi mogu da pisu u temi i nakon njegove opomene a za grobare katanac. I jasno se vidi kako zvezdas oslovljava uednika kao svog:

Sto mi obrisaste pesmu, ono je bilo za nas Zvezdase, nista lose :ppozdrav:

P.S.
Bolje da se ja smirim jel i vlasnik fouma je zvezdas.:haha:
 
Poslednja izmena:
Ja nisam bio prisutan za vreme pisanja, malo sam praznovao i putovao po zemljici Srbiji. Međutim, vidim da je izbrisano nešto od "naših" momaka, a od "vaših" je svaki post ostao.
Prema tome... Dabome. Niste uopšte, ili ništa više diskriminisani nego što smo mi bili dok si ti bio na njegovom mestu.
A i tada smo ponekad znali da zaqrcamo ... :osmeh:

P.S.
Nego Dule, drago mi je da si ponekad ovde, pa makar to značilo i da Zvezda nije imala sreće ... :osmeh:
 
stari%20grb.gif
stari%20grb.gif
stari%20grb.gif
stari%20grb.gif
stari%20grb.gif
stari%20grb.gif
stari%20grb.gif
stari%20grb.gif
stari%20grb.gif
stari%20grb.gif
Gospodo urednici...post bez pisanoga komentara se brise po pravilima foruma. Izvolite postupite po pravilima foruma. Za jednoga od urednika znam sigurno da je zvezdas ali to ne bi trebalo da utice na postovanje pravila foruma.:osmeh:
Ovaj post kasnije prebacite u temu: " Primedbe na rad......".
 
Urednice....komentara nije bilo a lepo se vidi da si ti uredio post samo sa zastavicama tako sto si dodao komentar.:osmeh:
Sto se tice samoga posta tu gresis.....post bez pisa noga komentara se brise a belgrade je postavio samo zastavice koje je citirao coci i dodao: "do groba" . Pa nije vqljda da ces i ti da podjes stopama jednoga vasega kolege takodje urednika?
Uradi kako treba pa makar ziveo jedan dan samo, nemoj da te povedu navijacke strasti.:osmeh:
Ispravi onda i cocijev post gde se u citatu belgrade jasno vidi da nema komentara....nemoj se brukati. Zvezdas ......:osmeh:
Dalje prepiske cu se uzdrzati.
 
Poslednja izmena:
Da li jos ima pacenika sto navijaju za zvezdu i partizan i jos zato da se prepiru i svadjaju. Prva liga ispala u drugu ligu.
 
Nazad
Vrh