Predlozi, primedbe, sugestije i pohvale na rad urednistva u CAFFE-u

" ...e yebo vas velja ilić da vas yebo taman.."
Dule ovo sam prekopirao iz jednog posta,da li se može i ovako?

U kojoj temi si nasao taj post? Moze i na pp ako ne zelis da javno to izneses.

- - - - - - - - - -

Hvala na sugestiji, post ispravljen a autor posta kaznjen i opomenut za u buduce. Ne mogu ni ja sve da vidim i procitam, velika je ovo kafana.:osmeh::ppozdrav:
 
Veruj mi da pratim ovaj caffe koliko mogu ako mi nesto i promakne molim Tebe a i ostale da mi ukazu na takve postove i bice ispravljeni i sankcionisani.
Да хтео сам и ово што Монтоја каже да споменем,зашто је данас проблем бити патриота?ето теме баш за ову тему.Треба правити разлику између националисте и патриоте..Ја волим сваки каменчић у овој држави..
Такви постови се пишу у сваким темама,само ви не приметите...Јел уреду написати,"једва чекам да се Војводина отцепи од Србије".то је један члан из Митровице написао..И никаквих последица..Ипак постоје неки дупли аршини.
 
Ako je to za odvajanje napisano u caffeu, zivinarstvu ili ribarstvu molim Te da mi ukazes gde je to napisano i videces da duplih arsina nece biti.
 
Не могу да се сетим,ал није проблем...Ако се деси први ћу да пријавим,ма где било.

Hvala Ti unapred, ali ja mogu da intervenisem samo u temama koje ja uredjujem, za ostalo se obrati uredniku teme u kojoj je napisano ili superima i adminima.
 
Uskrs!!!

Jedno pitanje za Duleta. HOcu da otvorim novu temu, po pitanju skorasnjeg Uskrsa. Dali to moram bas u temi cafee ili mogu u nekoj drugoj temi, recimo pod temom chat.Tamo gde mislim da ce me pratiti oni, sa kojima inace svakodnevno kontaktiram, u nekoj temi , a za koje mi je stalo da citam njihova reagovanja?
POZDRAV!!!
 
@gandrad

To si mogao da me pitas i na pp ali nema problema. Cestitke povodom uskrsnji praznika su do sada isle u temi: http://poljoinfo.com/showthread.php?465-Srećne-slave-i-praznici/page27 U caffeu postoje teme a medju i njima tema chat kao zasebna tema i u njoj vise ne mogu da se otvaraju nove teme. Pregledao sam svih devet strana (dva puta) caffea i nisam nasao temu pod naslovom "Uskrs". Ako bi se tema svela samo na cestitanja povodom tog praznika onda nema potrebe za otvaranje nove posto se to vec obavlja u temi koju sam postavio. Licne prepiske Tvoje i tvojih prijatelja obavite na pp. Probaj mi ono sto zelis da pises pojasniti na pp.
 
Izneo sam licno misljenje sa kojim se vi slazete ili neslazete i koje nijednim pravilom foruma nije zabranjeno a vi mi pretite da cu da dobijem i drugu opomenu zbog rasprave sa urednikom , koja resprava ovo nema smisla .
 
Napisao si nepristojnu recenicu i zato si dobio jedan kazneni poen. Necu postavljati kopiju recenice posto bi je samo onda ponovo ozvanicio, a koga licno interesuje tekst pomenute recenice neka mi se obrati na pp. Ovo drugo sto si napisao smatram kao raspravu sa urednikom i lepo sam te upozorio u temi o sportu i ako nastavis zna se. Evo kako se Ti obracas meni posle opomene:

Dobijam opomenu zbog neizgovorene reci tackice su bile, zasto je zabranjeno uefa nazvati pravim imenom , bice i zastave Fenerbahcea u Pazaru a psovka je sa tackicama , ako mi zvezdasi pocnemo da nabrajamo uspehe kroz istoriju vama grobarima ce trebati tri dana samo da procitate .

Razmisli dobro sta pises i radis, vec sam ti jednom skinuo kaznu zbog Tvoje mladosti i godina, ali sada vise nece biti toga.
 
Kao što i sam možeš pročitati u citatu nisam to napisao zbog onog što jeste brisano nego zbog onog što nije, a očigledno je imalo baš napisanu karakterizaciju. Sramotno je bilo jedino tolerisati takvo proseravanje, a sve ostalo je isprazna priča u koju se ne bih upuštao. Lično bih imao razloga da se sramim jedino da sam tako nešto posmatrao bez ikakve reakcije.

Veliki pozdrav za sve one koji to isto tako nisu mogli prešutjeti, ne samo na ovoj temi. Ja za tako nešto, isključivo "dobrovoljno", više neću imati priliku.
 
Kao što i sam možeš pročitati u citatu nisam to napisao zbog onog što jeste brisano nego zbog onog što nije, a očigledno je imalo baš napisanu karakterizaciju. Sramotno je bilo jedino tolerisati takvo proseravanje, a sve ostalo je isprazna priča u koju se ne bih upuštao. Lično bih imao razloga da se sramim jedino da sam tako nešto posmatrao bez ikakve reakcije.

Veliki pozdrav za sve one koji to isto tako nisu mogli prešutjeti, ne samo na ovoj temi. Ja za tako nešto, isključivo "dobrovoljno", više neću imati priliku.

Ali sto mene prozivas bez ikakve provere kada u opste nisam bio na forumu???
 
Poslednja izmena:
Ovaj post treba stoji pre posta br. #32, i treba ga procitati pre posta br. #32u ovoj temi:

Hajde Dule "majstore" obriši napokon malo i ovog proseravajućeg fašizma kad već glumiš urednika koji hoće brisati.

Ovo sam napisao u sportu:



Ja ti nisam brisao post, posto nisam u opste bio na forumu u to vreme. Ne znam kako sebi uzimas za pravo da mi se tim tonom i tako bezobrazno uopste obracas. Namerno sam vratio ovaj tvoj post pa nek i ostali clanovi nesto napisu na konto moga rada u urednistvu. Ako nisi zadovoljan mojim radom imas temu "Primedbe na rad....urednika u caffeu" pa izvoli tamo napisi sta ti nije jasno u vezi moga rada i uredjivanja tema u kojima sam ja urednik. Sram te bilo.
 
Poslednja izmena:
Ја не знам шта има неко да се жали на Душко58 бар је он човек реалан и прогледа кроз прсте и ради на томе да нема тензија на форуму где је он и казни...Не видим шта он ту глуми,ја свесно и не свесно претерам у нечему за овај форум и човек увек без проблема коригује...А то што неки мисле да имају сву памет свете и глуме Мајке Терезије онда стварно.
 
Po meni Dule i Branko savesno rade svoj posao i objektivno trenutno
Ako ne banovacemo ih bice kaznjeni :haha:.
 
Izgleda da moderatori spavaju :spavam:.

Verovatno se ovo odnosi na mene, pa da i odgovorim.

Pa zar ti mislis da za ovo novaca sto dobijam kao urednik ovoga foruma treba i da spavam na forumu:sta: Imam i ja pravo na privatni zivot, a ako mislis da ja ne radim posao na ovome forumu kako treba zali se superima i adminu ovoga foruma.:ppozdrav:
 
Ne sekirajte se vi za naseg Duleta.:osmeh: Prati on vas i kad spava i kad je na pecanju.:haha:
 
Nazad
Vrh