Novi zakon o bezbednosti saobraćaja

Jbm im mater lopovsku nikada oni nisu krivi bitno da se zakon sprovodi zasto to ne ide na stetu onoga ko je dozvolio da se auto za 4-ro registruje na 5-ro?Sta ja da radim ja na zadnjim sedistima nemam u opste pojaseve,a registrovan sam na 5-ro u pitanju je lada niva?
Jel si ove godine registrovao ladu nivu za 5-ro ?
 
Poslednja izmena od urednika:
Da i niko mi nista nije rekao za pojaseve nazad,a isao sam i na reatest plina jer je mi je istekao atest boci pa sam sve novo ponovo ugradjivao i oni likovi sa masinskog instituta su je slikavali i spolja i iznutra.
 
Meni na Micubisiju L300 su upisali 2 sedista iako svi modeli imaju 3 pojasa i prosireno sediste za dva saputnika .Namerno su radjene greske da bi sad uzimali novce naknadno narodu , a skoro je prijatelj imao problem sa tezinom putnickog vozila jer je neko namerno napravio gresku i to za 200kg u saobracajnoj iako je u prilikom atesta plina pre 8 godina merena tezina i upisana u papirima tacna i fabricka i sa dodatim plinskim uredjajem , pa je sad imao 3 dana poblematike da ponovo to resava o svojoj steti.
Neznam vise cemu ovo vodi ali da je preteralo preteralo a vlasti novaca nikad dosta i ovo postaje pljacka i to velikih razmera
 
Dali eko zna kada stupa na snagu izmena zakona za probne vozačke dozvole. Još uvek je godinu dana a dat je predlog da one budu do napunjene 21 god života.
 
Dali se dotle mora završiti polaganje kompletno ili je dovoljno da se samo krene sa obukom.
 
Nazad
Vrh