Subvencije za tov svinja 2014

xsale

Moderator
Učlanjen(a)
8 Maj 2010
Poruka
1.811
Lokacija
Dublje ,Macva
Jel dobio neko ove godine novac od subvencija,i dokle li se stiglo sa isplatom iz 2013
 
Da li je neko bar dobio odgovor dal je papirologija uredu?I koliko se ceka na to?Predao sam oko 20.12.2013
 
Predao sam krajem decembra i za svinje i za junad. Do danas nisam dobio nikakav odgovor.
 
Da li bi neko bio ljubazan da mi objasni sta mi sve treba da bih dobio subvencije za svinje i junad. Moze i na pvt. Hvala
 
Ako si dobio rešenje onda pare stižu ubrzo.
Ja se nadam da i meni stigne rešenje, ali uvek postoji trunka sumnje da će naći neki nedostatak, i da mora da se dopuni dokumentacija, u tom slučaju isplata će biti tek u 2015-oj. Tako se deslio onima koji su pogrešili u 2012-oj još im nisu legle pare.
 
Nekima je bilo rešenje pa pare, a nekome pare p rešenje. Svejedno Ministar je rekao da će danas biti sve pare, sigurno se šalio.
 
Ni danas nista. Do izbora sta je bilo bilo je, a na dalje .... Jel ima neko kakvu informaciju?
 
Ja sam cuo od zene koja radi u trezoru da su nekima ispalcene sve a nekima pola.. i da im je nestalo para.. kad bude opet kesa ice drugi krug :D
 
Nazad
Vrh