Subvencije za tov svinja 2014

Zvao sad upravu,javili se iz prvog,ljubazan glas sa druge strane zice mi rekao da su svi zahtevi zaprimljeni ali ni jedan obradjen.Reko,samo polako,nema zurbe,tek je proslo 15 meseci od predaje zahteva.
Hocu reci sledece,ni dinara od pocetka 2018 do sada nisam dobio.


Ja sam ih zvao pre nove godine i cekalo je na obradi.Nisam ih zvao skoro 4 meseca,sutra ih zovem i ako opet bude bio predmet da ceka na obradu zvacu ih ceo dan ali bukvalno.

Prosle godine zvao sam ih u oktobru skoro svaki 3 dana isplatili mi sve zahtebe u roku od 2 meseca.
 
Zvao danas lezileboviće iz agrarnih plaćanja.Kažu od 4 zahteva iz 2018 obrađena su 3,a 1 nije,a 2019-ta kao to još nije na redu.Pa reko da,gde je još 2019-ta godina,još 2 godine do nje.Nisam to ni izgovorio do kraja već sam dobio poklopljenu slusalicu.
 
Da li je jos neko od vas dobio resenje da se usvaja za isplatu a da nije jos dobio novac ja dobio neka resenja pre dva meseca nesto od toga su platili a za 90tovljenika na tri resenja jos nista od uplate a sad je proslo vec i vise od 2 meseca kako dobio ta resenja sad ne znam sta je u pitanju.
 
Ja sam danas dobio resenje za zahtev predat u oktobru 2018. nije mi samo jasno odakle su izvukli jednu usnu markicu iz reda, da je za nju navodno vec isplacena subvencija...
 
Poslednja izmena:
Ja sam dobio resenje 10.06. Od Jula prosle godine 2018 e sada pare ce da vidim kada ce stici

Evo da se javim i kazem da su juce legle pare,prekljuce sam ih zvao(Upravu za agrarna placanja) i pitam tetu koja se javila na fon koliko dana nakon prijema resenja se prebace pare i teta mi ljubazno odgovori, 21 dan nakon slanja resenja. Pogledam datum i pise 06.06 i da ih pohvalim da su od reci 27.06. U prvom kliringu 9:08h uplata ...
 
Evo da se javim i kazem da su juce legle pare,prekljuce sam ih zvao(Upravu za agrarna placanja) i pitam tetu koja se javila na fon koliko dana nakon prijema resenja se prebace pare i teta mi ljubazno odgovori, 21 dan nakon slanja resenja. Pogledam datum i pise 06.06 i da ih pohvalim da su od reci 27.06. U prvom kliringu 9:08h uplata ...
Svaka čast na javljanju. Ima ljudi koji zovu non-stop i niko se ne javi mesecima već...

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока
 
Evo da se javim i kazem da su juce legle pare,prekljuce sam ih zvao(Upravu za agrarna placanja) i pitam tetu koja se javila na fon koliko dana nakon prijema resenja se prebace pare i teta mi ljubazno odgovori, 21 dan nakon slanja resenja. Pogledam datum i pise 06.06 i da ih pohvalim da su od reci 27.06. U prvom kliringu 9:08h uplata ...
I ja sam dobio pare u roku od 3 nedelje od stizanja resenja... Ja sam celu 2018 predao u jednom zahtevu...
 
Jedno pitanje, prodao sam 17 tovljenika. Pare su legle na racun. Kako ja sada dobijam pare za subvencije, kako to ide. ima li neki rok za predavanje istih. Svakak informacija dobro dosla. Hvala.
 
Treba da dobijes overenu prijemnicu od klanice kojoj si predao i od 1.2.2020 popunis zahtev, predas zajedno sa prijemnicom i cekas.
 
Stiglo rešenje. Zahtev predat 17.6.2019...

Послато са SM-J530F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh