Subvencije za tov svinja 2014

Ja imam 2 zahteva, jedan iz 2014 drugi iz 2015, al jos nista nije uplaceno.

Послато са GT-S5570 користећи Тапаток 2
 
Ako imam 20 svinja po 85kg prosek prodatih da li mogu da spojim sa nekom turom gde je veci prosek npr 100kg? Pa da ukupan prosek bude preko 90 na 40 komada. Spojio bih dve ture i poslao na jedan zahtev. Da li to moze ili da ne pokusavam?
 
Uh bas me zanima,nisam znao za ovo.Ja sam mislio da se gleda zbirno prosek sa svih otpremnica posto se to trazi na zahtevu da se ispise.Ja imam jedan zahtev od marta meseca na 19 kom sto je prosek preko 130 ali samo na 3 kom, ostali 16 su mi oko 120.Bas me zanima sta ce biti.Inace je zahtev poslat sa 4 prijemnicom-uverenjem sa ukupno 19 kom.prodavao lokalnom mesaru po par kom i eto belaja,da su otisli od jednom prosek bi bio drugaciji,
 
Već nekoliko dana zovem da pitam šta je sa zahtevima, obrađuju li se i niko se ne javlja. Ta metoda je i ranije bila kada nisu razmišljali o isplati subvencija. Nadam se da grešim...
 
Do sada vidim praksu da su u zaostatku 7-8 meseci,barem tom dinamikom su meni isplacivali...daj boze da nije tako i dalje.
 
A kako funkcionise za predate svinje posle 30.09.? Kad se to salje?

Послато са SM-J500FN
 
Jel dobijao neko pare ko je slao aprila I maja ?? Tad imam poslate zahteve dobro bi dosle 100 000 za predstojece radove.
 
Pre par dana mi uplatili za 20 komada, decembar prosle godine predato a ispravka poslata jos jula meseca ove godine
 
Nazad
Vrh