Subvencije za tov svinja 2014

Danas mi stigla prijemnica iz klanice i obaveštenje ;


P3060247.jpg
[/URL][/IMG]

Znači li to da više nisu potrebni ,,podaci koje daje sopstvenik, odnosno korisnik životinje ,, takozvani pasoš
Ima li neko kakvih informacija .
 
Meni isto rekli samo prijemnica. Gledao sam i u uredbi pise clan 5, a za prodaju na Kosovu ide dodatno priznanica itd
 
Ja za 5. Mesec još ništa...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Obecali su do kraja marta da ce isplatiti za tov subvencije, nisu precizirali koje godine :) Verovatno pred izbore cemo dobiti :)
 
Sta se desava sta bi sa obecanjem ministra?meni jos nista ima januar februar i tako dalje cela 2018 nista.
Obecanje ludom radovanje uvek bilo i ostalo... A ja i ti druze smo isti ni meni nista iz 2018, moj komsa dobio resenje za 11 komada, to mu je sve i sto je imao za 2018, izgleda cim vide veci broj svinja na zahtevu odlazu, obradu, isplatu ne znam o cemu se radi umesto da nas malo pomognu na ovako jaku cenu oni i ovo odlazu, samo ko ima malo je dobio resenje...
 
Isto jos ni ja nista iz 2018,a imam ukupno 5 zahteva na 300svinja. verovatno im se kosa dize na glavi.
 
Meni su isplatili zahteve iz augusta 2018poslate isplatili u decembru za 850kom, ostao mi jos zahtev iz februara 2018 cini mi se.
 
Stiglo rešenje od 31.5.2018. Pare čekamo....

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Jutros me zvali iz uprave za agrarna placanja, neka sluzbenica, kaze obradjen mi je zahtev od 11.01.2018 i jos kaze da cu biti isplacen, a resenje cu dobiti kasnije, sada cekam::novac::
 
Danas stigla resenja 4 kom 2 iz 2017 i 2 iz 2018 videcemo dalje imam jos 4 iz 2017 i jos dosta 2018 dobro je da polako resavaju i 2017 jer ovo danas sto stiglo tacno dve godine proslo sad videcemo kad ce isplata za koliko dana.Postar kaze da danas bas dosta resenja podelio.

- - - - - - - - - -

Danas stiglo jos jedno resenje iz 2017.
 
Zvao sad upravu,javili se iz prvog,ljubazan glas sa druge strane zice mi rekao da su svi zahtevi zaprimljeni ali ni jedan obradjen.Reko,samo polako,nema zurbe,tek je proslo 15 meseci od predaje zahteva.
Hocu reci sledece,ni dinara od pocetka 2018 do sada nisam dobio.
 
Meni su uplatili predato 29 maja 2018...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh