Roto- drljača

Sa kojom si ti radio pa si od njive napravio pustinju. Daj neku sliku da svi vidimo.
 
MOMOSARIC Fotografije sto sam zakacio. Stigle su mi sa Zlatibora. Tamo ljudi nemaju zemlju 2m orani sloj , nego kod njih se to meri u centimetrima. Plug nemoze ni da se koristi od kamena. Tako da je Roto Tiler prava stvar za obradu u takvim uslovima.
 
Pa eto i ovi su pravljeni bili . Kad sam je uzimao čovjek je rekao da je radio u Sl. Brodu . Tako nešto je radila , ali ja mislio sam da je problem što se kardan iskrivio pa prilikom dizanja skratio se i izgurao ležaje . I kroner na osovini na konusnom je bio na samom kraju , mada to nebi trebao biti razlog ni da se okrenula skroz .
 
Koliko košta , ko proizvodi , jel nov ili polovan i kada i gdje bi se mogao preuzeti ? Jel dodje i osovina koja prolazi kroz konusni zupčanik ? Može i u privatne poruke ili na Viber (0038765882502)
 
Imam ja jednu Mašio,prodao bi je.Nemam više potrebu za njom,ja sam radio sa 1221,prezadovoljan,imaš slika u temi.

- - - - - - - - - -

Sad kapiram da tražiš novu,idi do Almeksa pogledaj i Mašio,ja sam prezadovoljan sa njom.Jedini kvar sam imao na ležaju od valjka,ali moja greška nisam mazao dve godine a ima mazalica:osmeh:
 
Moze li neka rd da se upari sa Poljostroj ili IMT 23 diska?
Ili se mora uzeti 2,5m pa zatvoriti po jedan sa strane sa sejalici.
Dajte neki savet.
 
Nazad
Vrh