Roto- drljača

Marko- nešto su mi velike te brzine, a i Tractordata nije baš pouzdana. Baš ću probati kod sebe izmjeriti kako brzo ide u kojoj brzini...
 
Momo ne znam da li se isplati ,ja sam hteo isto uraditi ali mislim da su 10e komad ako se dobro sećam toliko je bilo kada je Dragan 82 prodavao ,može da se javi sada sa cenom.
 
Kod mene su mijenjani neki prošle godine , a nisu svi , i tada su bili neujednačeni , sada je ostalo mislim 4 komada kraćih i neki od njih se nedaju odvrnuti , čak su 2 zavarena za nosač pa zato rekoh .
 
Kako se krece cena usluga sa roto drljacom po hektaru?
Ako je recimo oranje u proseku 100e, tanjiranje oko 50e, koja je cena za rad sa RD?
 
Najjeftinije je kad se zamene radni organi. Ne isplati se nikakvo navarivanje pravljenje itd. Radni organi su specijalno tretirani u njih nemože da uvati burgija čvrstoće HSS . Takodje radni organi imaju i poseban ugao da nebi izvadili vlagu ( što teška drljača nema ).
Momo kakvi ti nosačui radnih organa trebaju , možda ja imam te nosače.
 
Momo, gde si kupovao klinove za RD?
Polovne a kao nove našao kod nekog lika iz V:Kladuše , uzimao reduktor pa dobio pride još 20ak klinova.

- - - - - - - - - -

Najjeftinije je kad se zamene radni organi. Ne isplati se nikakvo navarivanje pravljenje itd. Radni organi su specijalno tretirani u njih nemože da uvati burgija čvrstoće HSS . Takodje radni organi imaju i poseban ugao da nebi izvadili vlagu ( što teška drljača nema ).
Momo kakvi ti nosačui radnih organa trebaju , možda ja imam te nosače.

Netrebaju mi komplet "organi" samo klinovi , jedno 6 kom , tih nosača imam i viška sa istrošenim klinovima.
 
Nazad
Vrh