Roto- drljača

Može pomoć, kupio sam ovu Eberhard rotodrljaču ali ništa neznam o njoj, pa za početak može li mi netko reći koliko ulja mora biti u mjenjaču, na šipci ima neki zaraz vidi se količina ulja je iznad toga sad me zanima dali je to min ili max razina ulja pošto drugog zareza na šipci nema samo taj i do koliko da naspem ulja?

IMG_20150731_191339_zps2cqpxgfw.jpg


IMG_20150731_191558_zps6nnvaeds.jpg


Da odmah kažem da mi je uletila slucajno zapravo nenadano, ja sam imao za prodaju drljaču, a ovaj lik rotodrljaču tak da sam dao nešto novaca i drljaču, dobro mi došlo.
Inače čuo sam se sa kolegom dragan82 al et ispričavam se uletilo ovo ne nadano nadam se samo da bude radila ok.
 
Ma RD je zakon... I ja sam bio velik protivnik iste dok mi nije naisla jeftino pa ajde da probamo kad vec imam traktor koji ju moze tjerati. Moja zemlja je u 90% godina bila idealna za obradu, doslovce se bez raonika moze orati koliko je "suplja" i koliko se nekad rasipa. No zadnje 2-3 godine u proljece muke mucimo s obradom i pripremom pa sam posudio od kolege rototiler koji nas je spasio u sjetvi kukuruza. Od kad imamo RD proljetna sjetva nikad nije laksa bila a potrosnja goriva vas uopce ne mora brinuti, trosim manje goriva u jednom prohodu s RD nego jedan prohod tanjuracom i dva sjetvospremacem. Jos da se na RD nabaci sijacica, em brze obavljena sjetva em efikasnije...

RD je zakon!
 
Mozda znas posto su susare one dve sto su kod Miladina .Vidio sam ih neki dan kad sam prolazio ali bila nedelja. Moze i na pppp.
 
Nazad
Vrh