Kretanje cena tovnih pilića:jednodnevni,žive vage i očišćeni.

Sad posto imam svoj cerupac koljem po 25-30 komada, kako pristizu. Juce otislo 35 kom po 300. Sutra nastavljamo dalje.
 
Zahvaljujem se na odgovoru,izggleda da cena ide gore?

- - - - - - - - - -

Prodao juce turu od 200kom na 175din,zivi....Jedino sto ce kupac da uzima na 2-3 dana po 50kom....
 
Cena tronedeljnih kod nas 230din,ja zive dao na 175,a zaklani od danas na velio 250,nesto mi deluje nemoguce da je toliko skocila cena odjednom,kakvo je stanje kod vas?:ppozdrav:
 
Pilici za klanje su u deficitu.Na zalost trenutno nemam,zbog prodaje kilasa,al sam nacuo da zivi idu 200 do 220.
 
Da li ima nekog iz okoline smedereva ili pozarevca da mi kaze cenu za zive i ociscenje,jer mi ovih dana stize tura za prodaju.. hvala unapred....:cao:

- - - - - - - - - -

najnovije cene sa okolnih pijaca kod mene. zivi 240din,ocisceni 280din.. na veliko 190-200 din..... jurtosnje cene..
 
Poslednja izmena od urednika:
Dali neko zna trenutnu cenu tovnih pilica zive vage na malo....21.04.2014.Hvala unapred...

- - - - - - - - - -

Okolina Bačke....
 
Kako je bre cena ispod 300 din po kg ociscenih? Cena koncentrata skocila, cena pilica takodje, ja moje ne dam bez 320 din ako nece da ih kupuju napunicu zamrzivac :)
 
Mi smo kupili po 260 pre koji dan od lokalnog tovljaca. Ocisceni i doneti nam kuci. Od njega uzimamo vec duze vreme, korektan covek i ne moram da se cimam da idem, sam donese.
 
Cena tronedeljnih za 15. maj 190din,cena jednodnevnih 55din,ali najavili skok cene koncentrata...
 
Nazad
Vrh