Kretanje cena tovnih pilića:jednodnevni,žive vage i očišćeni.

ivan subotica

Novajlija
Učlanjen(a)
10 Nov 2009
Poruka
10
::prica:: ::prica:: ::prica::
Post je spojen: [time]1259064333[/time]
_________________________________________________
jednodnevni 38,00,žive vage 100,00,očišćeni 200,00
 
U Subotici.Jednodnevni farma ŠI.....ć 38,00 kakao sam i napisao al upravo sam dobio informaciju da su ih zatvorili pošto pilići imaju salmonelu što se tiče cene žive vage odnosi se na Suboticu i isto tako i za očišćene. ::prica::
 
Nisam slucajno citirao jer po mojim informacijama nema izpod 150/kg
 
Ivanhoe tvoj citat je sasvim u redu i meni je cena od 100,00 nešto jako mala al nažalost tako bar meni plaćaju što nose na više komada.Al pošto se u pilićarstvu cena kretala bar ja kakva imam iskustva ko koga kako zajebe.Kada nema pilića onda plaćaju i nepitaju pošto a kad ima onda izvode besne gliste.Iz tog razloga sam i postavio ovu temu čisto da se vidi orjentaciono kretanje cena i da bude manje prevarenih!!! :zli:
Post je spojen: [time]1259144529[/time]
_________________________________________________
Budi malo jasniji šta ti to nema smisla :sta: :udri:
 
ivan subotica je napisao(la):
Ivanhoe tvoj citat je sasvim u redu i meni je cena od 100,00 nešto jako mala al nažalost tako bar meni plaćaju što nose na više komada.Al pošto se u pilićarstvu cena kretala bar ja kakva imam iskustva ko koga kako zajebe.Kada nema pilića onda plaćaju i nepitaju pošto a kad ima onda izvode besne gliste.Iz tog razloga sam i postavio ovu temu čisto da se vidi orjentaciono kretanje cena i da bude manje prevarenih!!! :zli:
Post je spojen: [time]1259144529[/time]
_________________________________________________
Budi malo jasniji šta ti to nema smisla :sta: :udri:


Pa mnogo je jeftino 100din / kg
 
Cena kod mene u okruzenju , sto slobodno mozemo reci i cela Vojvodina : ziva vaga na komad 120, naveliko oko 100
ocisceni 190-200. A piljarice krljaju i po 250 :kisa:
 
ja se bavim od 17godina. sa proizvodnjom pilica,stalno se desavaju ovakve promene cena.problem je sto nakupci su u kontaktu i brzo obaraju cenu,dok proizvodjaci pilica kad osete pad cene nude samo da ih se rese. *************************************************.

Edit by Branko: nisi se ni predstavio i odmah udaraš besplatnu reklamu. Pročitaj sledeću stranicu:

http://poljoinfo.com/ponuda/pravila-malih-oglasa/
 
Nisi napisao žive vage ili očišćene :sta:.Ako si mislio na žive mislim da bi trebao da dobiješ 120,00 din po kili.Al u glavnom ispod 100,00 neprihvataj jer to je najniža trgovačka cena.
 
Gde kupiti jednodnevne pilici i koja je cena. Postavite sajtove ako imaju ili kontakt tel.
 
Nazad
Vrh