Vogel&noot soil solutions

Задња даска није могла да се носи са притискома (сушом) и ако неко зна име модела био бих захвалан
d7a09655446276c6f1b1cbc1d273c8c8.jpg
342ff209460c8b48a9ad0e1d62374453.jpg


Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
To je stari tip vogel noot pluga, noviji nemaju ovu ručku na kolenastoj,drugačija im je kolenasta ,piramida...
 
Danas sam išao pogledati jednog Vogela ,svi dobro drže cenu, ovaj mi ne izgleda loše,mada ima varova gde je krivljen ili pucao
Photo0769.jpg
Photo0770.jpg

Photo0765.jpg
Photo0772.jpg

Photo0767.jpg
Photo0766.jpg
 
Milsim da si mi slao slike tog pluga,a možda i grešim jel cena 1700eur?
 
Pa stvarno ne znam.Doce večeras pa cu ga pitati.Ja ga oprao i zazimio.Do sad ga nije prodavao.

- - - - - - - - - -

55qzvc.jpg

Jedino ulaganje ta mala ploča iznad treće glave.To je sve mada i ovako kako je sad može da orem godinama.
 
Neko mi je od kolega slao slike pluga Vogel Noot-a 3S L950 isto od nekog njegovog drugara , ali ne secam se ko je to bio ,no nebitno je javi za cenu.
 
Koja je realna cena za takav plug. Sa tockom, bez predpluznjaka svaki ide sa setom novih raonika uz one na njemu.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Bato ako menjap šesticu sa vogelom ima rujkan da se obraduje.

Nije mi hića ,šestica je za njega idealna za sve uslove i zadovoljan sam tim plugom,može on i ovaj drugi,za sada tražim i gledam.

- - - - - - - - - -

Koja je realna cena za takav plug. Sa tockom, bez predpluznjaka svaki ide sa setom novih raonika uz one na njemu.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Sve dosada što sam gledao i pronalazio su bile nerealne i naduvane cene,plugovi izrađeni ,vidi se da su dosta radili ,a oni što su i malko bolji ni jedan nije ispod 2000eur ,pa sad voleo bih i ja da znam šta je tu realno a šta ne.:sta:
 
Ima i stoje po godinu i više dana i jedni te isti se kače i vrte pratim već dugo, a po te pare nema ni jednog sa predplužnjacima i crtalom.
 
Tako u svakim masinama, imas likove koji prodaju nesto 2 godine ali i dalje drze cenu. Pa da je taj novac ulozio u bilos ta drugo zaradio bi tu razliku cene koliko treba da spusti da bi prodao.
 
Radoslave ima dosta dobrih plugova ravnjaka drugih marki za mnogo manje novce...ne mislim da losije rade og vogela,cak mi drugar kaze da je lakse vukao 756 3*30 nego vogela sa istim zahvatom...isto je 820 u pitanju.
 
IMT se lakse vuce jer manje zaokrece zemlju nego UN400 daska. Samo sto IMT plug treba odredjena dubina (veca nego Vogel) da bi lepo zaoravao.
 
Nasi plugovi stoje jer nisu vise u upotrebi. Stajali su do sad jer smo mozda planirali da i oni oru. Zato imamo i rezervne raonike. Ali realno nema potrebe za tim. I sad bi mozda prodo. Pa da cujem cene.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh