Vogel&noot soil solutions

znaci li to
bolje zaoravanje ,jaci (cvrsci)manje se uvija ili lomi, lakse se vuce ili ???

a vogela u oglasima koliko hoces znaci li to nesto ??
 
Ovaj je ovde varen i ojačavan zašto ne znam ,inače je sve ostalo delimično ok.Vukao ga je Zetor 7011 i čini mi se da mu je trenutno namešten zahvat na 30cm.
Photo0771.jpg
Photo0773.jpg
 
znaci li to
bolje zaoravanje ,jaci (cvrsci)manje se uvija ili lomi, lakse se vuce ili ???

a vogela u oglasima koliko hoces znaci li to nesto ??
Nađi u ponudi nove iste klase i opreme pa im uporedi cene pa će ti se kasti samo.Ja sam imao nov VN (vrlo dobar plug za naše terene)ali zadnjih godina orem sa nekim satarim LB100 :sta:
 
Ma nije više ni bitno eto okačio sam slike, malo prodivanili ujedno i osvežili temu :osmeh:
 
Što mislite o ovome plugu nemogu baš puno saznat.
Razmišljam da ga kupim
Pa ako netko više zna puno bi mi pomogao i jel rade kako posao.
 
Gde i koje je najbolje kupiti delove za Vogel plug? Konkretno, trebaju mi plazevi, grudi daske i raoničići pretplužnjaka za dvobrazdni plug. Da li neko od male privrede, neko od ovih boljih zamenskih (tipa Original Frank) ili originalni rezervni delovi. Mislim spram odnosa cena kvalitet...

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
 
Gde i koje je najbolje kupiti delove za Vogel plug? Konkretno, trebaju mi plazevi, grudi daske i raoničići pretplužnjaka za dvobrazdni plug. Da li neko od male privrede, neko od ovih boljih zamenskih (tipa Original Frank) ili originalni rezervni delovi. Mislim spram odnosa cena kvalitet...

Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
U Mikron sirig su dobrog kvaliteta a cene korektne.Recimo plaz PK803501 I Pk803401 su 2700din.Original vogel je oko 3000 ali po meni nije bolji od premium partsa.U agrotehnicom Zrenjanin takodje imas vise varijanti tipa permanit,vogel,premium parts...
 
Nazad
Vrh