Vogel&noot soil solutions

Nikola ubodi u jednu kombinaciju pa izmeri zahvat pa onda u drugu i tako redom pa zabeleži nečime.
 
Evo ga, uspeo sam sliku da dodam. Koja rupa je za koji zahvat? Ako nista to mi je krajnja opcija.

fotografija0095.jpg
 
Ja imam na jednom un350 i imam predplužnjake tako da 25-27cm je za njega neka maksimalna dubina pošto dublje od toga zemlja ide preko daske.
 
Potvrdjujem da wy(400) bolje zaoravaju od un(400)a radna dubina je do 30cm.A za wy 350 znam da je plice a koliko...?...Da i definitivno se lakse vuce od un jer je wy daska spiralnija.A to sto zemlja ide preko daske (wy350) moze se resiti sa perajima.
 
Belarus 1025...kada je puklo(zvuk),u kabini kako je cimnulo,nisam znao sta me je snaslo.za sve sam verovao da moze da pukne na njemu,ali ovaj teski puni komad gvozdja...
 
Naopako tako sto krivi kraj ne stoji sa desne strane ka doe vec sa leve strane ka gore gledano sa zadnje strane pluga. Tada ti nije napregnut krivi kraj osovine vec taj pravi sa rupama i zato postoji veca sansa da pukne.
 
A ne...na plugu sve stoji fabricki-krivi kraj je ka dole i sa desne strane...A talianu 1025 ja dobio danas malo jaci plug,takodje VN,ali Austrijski,vislji,i daleko,daleko tezi.

i36pv4.jpg


- - - - - - - - - -
 
Jel zna neko kakav je plug L 800, tj. koliki mu je radni zahvat po glavi i klirens. Pretpostavljam da je neki manji jer mislim da ono 800 u nazivu znači da je toliki razmak između glava. Možda neko zna i koje daske ima...
 
Nazad
Vrh