Камиони у пољопривреди

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

cika_jova

Član
Učlanjen(a)
9 Maj 2010
Poruka
3.642
Lokacija
mladenovac
Не нађох нигде неку сличну тему осим камионских приколица у пољопривредне сврхе..

Случајно гледајући цене по огласима погледам и цене камиона, цена им је баш пала, а упоређујући са ценом двоосовинки постављам сам себи питање шта је боље узети. Да не каже неко да поредим бабе и жабе, сврха је транспорт у ратарству, па ако неко користи неки камион било би ми драго да прокоментарише и да неки савет :ppozdrav:
 
Ja licno nemam kamion,al imam pogodbu sa mlinom gde predajem on mi salje "kade" na njivu o njegovom trosku,znaci spas,mogu dosta da uradim danas,nemislim ni o cemu,cim krenu sa njive oni odgovaraju za sve.
 
znaci Sotoni daješ....
priča mi jedan od vozača kako je bio kod neke braće jbg. zaboravi im prezime znam da su iz Pećinaca imaju Lexion i Top linera i priča čovek kako je gledao svojim očima da top liner šiša Lexiona...

- - - - - - - - - -

Golub petrol je inače iz mog sela,kupio je izadrugu kod nas...
 
Da 90% kod cika Zdravka,za sad je najkorektniji...
Pa neznam koja su to braca,mozda da znam prezime....Sto ti to cudno Top Linear je opasan kombajn,nije za podceniti :off_topic:
 
Dobra tema,kamion je dobra stvar sigurno,kako za ratare tako i za stocare,ukoliko su njive daleko ili ako suradjujete sa otkupljivacem koji vam nije u blizini,brze se okrecu ture,lakse se dopremi seme vestacko djubrivo,koncentrat,bilo sta kupite nikog ne morate moliti traziti,ali ako nema posla mislim da je to skupa igranka jer su registracije dosta velike,a ni odrzavanje sigurno nije jeftino.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh