Naši naslednici i naslednice

Miloš D.T

Član
Učlanjen(a)
24 Mar 2009
Poruka
4.573
Lokacija
Donji Srem - Pećinci
Karalic je napisao(la):
Omladino, nije bogat onaj ko ima livada i stoke na njoj, nego je bogat onaj ko ima dece da se igraju po njoj :D Stoga , deco.. Navalite te se zenite i udajte, ne gubite vreme, nego pravite decu dok vam je vreme ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::

ŽIVEO KARALIĆ :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast:: :ppozdrav:
 
Odg: Za nove članove da se predstave

MILOŠ D.T je napisao(la):
Karalic je napisao(la):
Omladino, nije bogat onaj ko ima livada i stoke na njoj, nego je bogat onaj ko ima dece da se igraju po njoj :D Stoga , deco.. Navalite te se zenite i udajte, ne gubite vreme, nego pravite decu dok vam je vreme ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::

ŽIVEO KARALIĆ :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::


@Karalic

Kako Ti stojis sa vremenom?
 
Odg: Za nove članove da se predstave

Postovane "starine" nije bitno kako stojite sa vremenom, tj. koliko ste stari, već kako vam stoji :bravo: :ppozdrav: :haha:
 
Odg: Za nove članove da se predstave

@torpedo
Karalic je napisao(la):
Omladino, nije bogat onaj ko ima livada i stoke na njoj, nego je bogat onaj ko ima dece da se igraju po njoj :D Stoga , deco.. Navalite te se zenite i udajte, ne gubite vreme, nego pravite decu dok vam je vreme ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::

Na to vreme sam islio koliko je on vremana imao. Ja imam sva cetiri godisnja doba.
 
Odg: Za nove članove da se predstave

biljana&dragan je napisao(la):
Pozdrav svim članovima :cao:
@oliver - postoji li kod Varaždina mesto koje se zove Donja Voća (bar se tako zvalo 85) i koliko je to Tebi blizu.Tražim druga koji je tu živeo, a izgubio sam kontakt 87-88?

postoji i gornja i donja voća ja imam rodbine u donjoj voći i dosta često idem tamo jer imam vikendicu u klenovniku a to je jako blizu pa usput obiđem rodbinu :cao: :cao:
 
Odg: Za nove članove da se predstave

Hvala Milose D.T.
Hvala i to isto zelim i Tebi i svim Mladjima od mene! ::svaka cast::
A peto 1 se hvali , samo tako. ::lose::I folira omladinu :haha: :haha: :haha:
Laze majke mi, pa cuo sam kad se hvalio da je prosle godine jednom, a ove godine nesto redje :ppozdrav:
Torpedo, desetka za komentar :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Za nove članove da se predstave

peto1 je napisao(la):
@torpedo
Karalic je napisao(la):
Omladino, nije bogat onaj ko ima livada i stoke na njoj, nego je bogat onaj ko ima dece da se igraju po njoj :D Stoga , deco.. Navalite te se zenite i udajte, ne gubite vreme, nego pravite decu dok vam je vreme ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::

Na to vreme sam islio koliko je on vremana imao. Ja imam sva cetiri godisnja doba.
Karalic je napisao(la):
Hvala Milose D.T.
Hvala i to isto zelim i Tebi i svim Mladjima od mene! ::svaka cast::
A peto 1 se hvali , samo tako. ::lose::I folira omladinu :haha: :haha: :haha:
Laze majke mi, pa cuo sam kad se hvalio da je prosle godine jednom, a ove godine nesto redje :ppozdrav:
Torpedo, desetka za komentar :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:


Sa onih cetiri godisnja doba sa mislio na cetvoro dece. Inace prosle godine ni jednom ove rede :haha: :haha: ::svaka cast::

Koliko vi imate da se pohvalite :bravo: :ppozdrav:
 
Odg: Za nove članove da se predstave

Koliko vi imate da se pohvalite :bravo: :ppozdrav:
[/quote]

Au Peto 1, kakvo je ovo pitanje? :bravo: U kojoj jedinici mere da se pohvalim, miljama, kilometrima ili metrima :haha:
Sto se mene tiče, sve teže stojeći, uglavnom u horizontali :haha:
Krupna zena, sitna deca to je moja priča :ppozdrav:[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cljUo6e4GVI[/youtube]
Za sada njih dva, u planu proširenje.
 
Odg: Za nove članove da se predstave

Karalic je napisao(la):
Omladino, nije bogat onaj ko ima livada i stoke na njoj, nego je bogat onaj ko ima dece da se igraju po njoj :D Stoga , deco.. Navalite te se zenite i udajte, ne gubite vreme, nego pravite decu dok vam je vreme ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::


Eto vidis kakav.
 
Odg: Za nove članove da se predstave

E pa Petao 1 druze moj stvari stoje ovako: Ako se uzme u obzir ono sto je Torpedo rekao, dolazimo do sledeceg: Dve krupne zene (moja extermno :haha:) cetiri junaka, + Tvojih cetvoro dece (koliko kcerki i sinova?)... Sto dolazi do zakljucka dve zene, (za sada :haha:) I osmoro dece! :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
Za sada imamo doooobar prosek! Ti nas vadis , ali i mi ne zaostajemo :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Za nove članove da se predstave

@Karalicu druze moj ::svaka cast::


E kod mene je 3:1 za zenski svet. :ppozdrav:


@torpedo

Deca se broje na broj.
Sad vidim da si dopunio post svaka cast i treba d bude vise dece. oni su nam jedino blago.
 
Odg: Za nove članove da se predstave

Peto 1 bravo majstore! :ppozdrav:
A znas ono sto kazu nasi stari, ko pravi zensku decu? Samo SVALERI! :haha: :haha: :haha:
Imali tu istine, reci mi sada stari moj? :ppozdrav: :ppozdrav: :ppozdrav:
 
Odg: Za nove članove da se predstave

OK u pravu ste za zensko treba biti majstor, musko kako sklepas :haha: :ppozdrav:
Jos uvek vezbam :bravo:
 
Odg: Nasi naslednici i naslednice

aj da se i ja nadovezem na ove silne off-topike koje cu da premestim u posebnu temu jer je ovo prava tema ::svaka cast::
da se ne naljuti neko.... kod nas kazu ko ima 1cerku taj je majstor,ko ima 2taj je velemajstor a ko ima 3 taj je lud :D
tj nema coveka koji tera dok ne dobije cerku svi teraju dok ne dobiju sina a neki stanu na pola puta ::namigivanje:: :ppozdrav:
 
Odg: Nasi naslednici i naslednice

::svaka cast:: znaci ja za sad drzim titulu velemajstora :cao:.
 
Odg: Nasi naslednici i naslednice

A sta kazete za blizance, prvo jedna kcer, pa druga, pa onda jedan musko-zenski par.
 
Nazad
Vrh