KUBOTA

U svakom slučaju lepa makina, nek te dugo služi. :ppozdrav:
Kaži mi samo još da li imaju delova za njih ili naručuju od negde - Slovenija, Mađarska i sl.
 
ne znam koji si ti gledao ali u ovoj je SISU. mozda je meni slucajno zapao jer je od prvih serija :sta: ne znam
Post je spojen: [time]1265205119[/time]
_________________________________________________
Milurovic Komerc iz Ugrinovaca je predstavnik.imaju servisnu sluzbu tako da ide preko njih
 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rKt0Y-Foj9s[/youtube]
Post je spojen: [time]1265218639[/time]
_________________________________________________
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=1LCGZbfRv7Q[/youtube]
 
@FENDT 716 BLACK BEAUTY:
lepe masine, nego nisi se nigde predstavio, imas mesto za to, pa napisi sta sve radis, cime se bavis, koliko zemlje obradjujes i sl... pa nastavljamo diskusiju... :cao: :cao:
 
moze neko da mi kaze karakteristike neke za kubotu 85 ili 95 ks? razmisljam se za taj traktor...
i cenu za njih.. hvala
 
miroslav78 je napisao(la):
moze neko da mi kaze karakteristike neke za kubotu 85 ili 95 ks? razmisljam se za taj traktor...
i cenu za njih.. hvala
imas u temerinu u sredu prezentaciju Kubota traktora, na vasaristu, pa tamo ces sve videti, navodno da ce moci da se probaju i vozaju...
 
e da bio sam ja juče na vašarištu i mogu vam reći da je bilo jako lepa organizacija, al veoma malo ljudi (verovatno zato što je sezona radova)...
inače Kubota traktori jako lepo izgledaju a i cena im je relativno niska (u odnosu na konkurenciju), a garancija je 3 godine ili 3000 rs...
istina je to da su mogli da se probaju i vozaju i ja mogu reći da sam oduševljen njima...a cena, pa recimo za model M108S od 108,5 ks cena je 43085 evra bez tegova i kompresora a ima klimu u standardnoj opremi; za model 8540M od 85 ks, cena je 37000 i još neki evro, a SVE CENE SU SA PDV-om...

evo i nekih sličica:
11c9iq9.jpg

i41yqr.jpg

11ki8bc.jpg


inače generalni zastupnik je firma Milurović komerc iz Ugrinovaca, a evo i likna firme: http://www.milurovickomerc.com/
 
Bio sam i ja tamo na toj prezentaciji.
Vozio sam M7040 i M8540 i oba traktora su me odusevila. :D
 
Ovaj mali kubota bi mi legao ko kec na deset za bastu, da ne prevrcem vise zemlju asovom .A ako mi neko i poore naj.... dok je uravnjamao i razbijemo brazde rukama.Ove zime palo dosta snega ba ubilo brazde , sad je zemlja u basti kao beton.Koliko kosta kubota sa bloga?
 
To je pitanje ? Preko vidim da je od deset do petnest hiljada dolara polovnjak al dok stige kod nas...
 
Au bre al je to skupo .Ali opet sve ima svoju cenu
 
bile je i ovakva mašine, ali je nisam obraćao pažnju jer me nije interesovala...
 
Jel zna neko koliko su ovi traktori tu oko 50 ks i da li bi oni mogli da rade u vocnjaku?
 
Sogor ima vocnjak jabuka od 2 hektara. Sve u vocnjaku radi IMT 539 bez pola muke.
Clan Becarina pusta ima za vocnjak New Hollanda (vocarska verzija) od 90 konja. Koristi ga naravno i u ratarstvu. Traktor od 50 konja je sasvim dovoljno za bilo koji vocnjak, jer nemas potrebu za prikljuckom koji zahteva vise snage.
Za cenu neka se neko drugi javi ko ima informaciju.
:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh