Cene profi semena za 2014

Knez1

Član
Učlanjen(a)
13 Apr 2011
Poruka
219
Lokacija
Raška
Danas sam posetio jednu lokalnu poljo apoteku snamerom da vidim dali su im stigla semena i kakve su cene i mogu vam reci bas sam se neprijatno iznenadio.Sva semenska roba koja je uvoznog porekla italija i holandija je poskupela i to bas onako poprilicno.Znali ko kakvo je stanje kod ovlascenih uvoznika?
 
Ja narucivala direkno i mogu reci da je HOLANDANGRO digo cene za po jedn evro u odnosu na proslu godinu a ostali cinimi se malo vise recimo SEMINIS u ostalom neznam jel uredu sto nabrajam ,ali mislim da necmo da se ovajdimo sa zaradom dok stignemo do finalnog proizvoda.,s obzirom da su i ostali troskovi otisli do vraga pogotovu hemija.Ako mislite da nije prmerno nek moderator obrse.
 
Ja narucivala direkno i mogu reci da je HOLANDANGRO digo cene za po jedn evro u odnosu na proslu godinu a ostali cinimi se malo vise recimo SEMINIS u ostalom neznam jel uredu sto nabrajam ,ali mislim da necmo da se ovajdimo sa zaradom dok stignemo do finalnog proizvoda.,s obzirom da su i ostali troskovi otisli do vraga pogotovu hemija.Ako mislite da nije prmerno nek moderator obrse.

Da upravo tako,cinimi se da su i supstrati poskupeli.
 
Supstrati jesu Pin od 300l je 2550, Klasman 200l je 1900din
Paradajz Mondijal 1000s - 6100din, Diagramma 500s - 55e
Kupus Kevin S.G 2500 s - 22e
Krastavci jos nisu stigli tako da neznam
U sustini sve je poskupelo samo nasi proizvodi padaju iz godine u godinu
 
Pa ne bih se slozio sa vama da su cene otisle gore.\Ono sto sam ja uzimao,od enza zadena,je otprilike isto kao i prosle godine.Pnesto je poskupelo za po 1evro ali otprilike iste cene.
Mondijal 52evra to znam,ekron cini mi se 74.Pinstrup oko 20evra nisam bas siguran.
 
Nazad
Vrh