Naknada za odvodnjavanje.

Njemu je prošle godine padala kiša pa red je:osmeh:.Ja odvodnjavanje nikada nisam plaćao,ali mi nikad nije trebala ni potvrda.Inače jednom sam dobio 98.000 i odmah sam iskoristio papir...Sad sam dobio 16.000,još nisam iskoristio papir nije bila nužda:ppozdrav:
 
Немојте да сте такви. Па од нашег плаћања зависи скоро 500 плата запослених у ВВ (и боловања и регреси и награде...) од којих су 2/3 адмнинистративни радници. Немају људи од чега да живе. Не знају они да се ухвате за мотику, само за оловку ... упс., за телефон и шољицу кафе.
 
Sve je to u redu... deru, ne rade ništa, rasipaju novac u vetar...

Ali put za uspostavljanje funkcije sistema je drugi.

Platimo dažbinu, a onda blokiramo pokrajinu što se ne radi ništa, ili ne dovoljno, po pitanju odvodnjavanja.

Zašto se toleriše neplaćanje, čemu 2/3 administrativaca, a nijednog bagera ni geometra... ?!!!

Da se sastavi 100 ljudi koji su uredno izmirili obavezu i da poduvani cigar duvana pred JP VV druga bi se pesma zapevala, a zamisli tek da se blokira kakav put na par sati...
 
Kod nas ovog proleća čistili jedan kanal, firma "Letač" sa sve najnovijom mehanizacijom ispod čekića doteranom, od koje je polovina celo vreme stajala, a sigurno je i ona imala 25 sati dnevno upošljenje ::namigivanje::.
Dokle god se tako bude radilo, nas će lupati po ušima...
 
Meni je ostao još ovaj harač da platim i zdravo đaci.Od tužbe nema ništa jer kome opet gore nego meni samom.Isto se pojedini nadaju da će im se otpisati dugovi za PIO...
 
nije bas bezuspesno neki moji zemljaci i zrenjaninci su tuzili. imam informacilu da su dobili sud ali pare nece da im vrate valda ce to biti akontacija za naredne namete
 
Dugovi neće,ali kamata:sta:.Evo slučaj u porodici.Dug 96 000 one godine kada su takozvane subvencije plaćene za sajam(prvi dan zahteva)pa onada sledeće godine (pio ranije plaćan od subvencija pa je tako došlo do neplaćanja)Lice se u proleće zaposlilo i izišlo iz polj.pio.Kada je bio otpis kamate(dug bio oko 260 000) napravljen zahtev za otpis i uplata u 4 mesečne rate jer nemože da se plati odjednom ??.Uplaćene 2 rate stiže rešenje o odbijanju otpisa pošto je u međuvremenu stiglo neko zaduženje o kome ne mora da se obavesti dužnik:sta:Dug po tom rešenju 250 000 :sta:
Pre mesec dana Lice izgubilo posao i po sili zakona biće vraćen u polj. pio:sta: Trenutan dug je 360 000.Jel mislite da će NEKO doći da pleni zemlju?
Prema podacima pio fonda u Srbiji svaki šesti obveznik redovno izmiruje obaveze :sjasi:i trenutni dug poljoprivrednika je oko 196 milijardi
 
Stigla resenja za odvodnjavanje, katastarski prihod za 2017 racunali 3300 din a za 2018god. 6064 din, hvala im sto su mi otvorili oci koliki mi je prihod stvarno napredujem....:zli::zli::zli:
 
Čini mi se da sam proletos dobio rešenje za odvodnjavanje samo za prvu ratu,a sad verovatno treba da stigne za celu godinu.Nisam još ništa platio.Porez jesam.
 
Od jutros sam jedno 100 puta zvao vojvodina vode da vidim stanje duga posto nisam platio kada je stiglo resenj.Niko se nejavlja a zvao sam na tri razlicita broja:sta:
 
Ma ha vec par dana pokusavam da ih dobijem,izgleda da cu morati licno otici gore da pitam.
 
Nazad
Vrh