Naknada za odvodnjavanje.

Danas je i meni stiglo. Kako vidim ima dosta svačeg oko odvodnjavanja. Kao sad su razjasnili ko je odgovoran, ali slabo to ljudi vide na terenu.
 
Dali je moguce po broju lista nepokretnosti naci koja je njiva odnosno parcela u pitanju?Meni nakacili neku njivu od nekih 8-9ha a ja nikada ni prosao pred takve njive nisam kad se nisam slogirao kad mi je stiglo za odvodnjavanje pa jos kada sam video koliko zemlje imam samo sam pomislio eh daj Boze da je to sve moje.Sada sam pregledao sve nive drzavne sto sam radio ni jedna nema taj boj lista nepokretnosti.
 
Ukucaj taj broj i videćeš čija je njiva pa ćeš znati nešto konkretnije.Greške su moguće,živi smo ljudi.
 
Dali je moguce po broju lista nepokretnosti naci koja je njiva odnosno parcela u pitanju?Meni nakacili neku njivu od nekih 8-9ha a ja nikada ni prosao pred takve njive nisam kad se nisam slogirao kad mi je stiglo za odvodnjavanje pa jos kada sam video koliko zemlje imam samo sam pomislio eh daj Boze da je to sve moje.Sada sam pregledao sve nive drzavne sto sam radio ni jedna nema taj boj lista nepokretnosti.
Drale druze pa red je da se pomogne u nevolji sigurno je zemlja nekog tajkuna koji je imao losu 2017 zbog suse koje nije bilo pa nemoze da plati:haha:
 
Јутрос кажу да су почели да раде двонаменске канале. Типујем да ће наводњавање на посебне фактуре па користио не користио.
 
Oni nisu normalni,poslali mi zaduženje 3 puta veće nego što ja imam ili obrađujem.Poslao im žalbu pa ćemo videti,ako ništa moraću u Novi Sad.Kakav bezobrazluk i još da se plati taksa na žalbu a greška njihova.
 
Na strica 2016te bila neka tabla od 41ha drzavna sto smo nas 8podelili, naravno da su samo prepisali isto i za 2017,2018, bezobrazluk. Moram ici u Ns da se zalim ,i naravno da necu platiti.

Sent from my B15Q using Tapatalk
 
Izvadi imovinsko stanje od strica iz katastra i ugovore o drzavnoj zemlji ponesi sa sobom. Tako smo mi resili

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh