Naknada za odvodnjavanje.

Stigla 3 resenja. Na svakom pretplata od 10000-30000 dinara tako su ispisali na resenju. Kako se to izdesavalo nemam pojma. Jedino sto vidim je to da su smanjili cenu "odvodnjavanja" po kj u odnosu na proslu godinu :sta:
 
Dam im,ali ku...rac!Svu imovinu prevodim na druge,a mene neka teraju na robiju meni obracunali drzavnu zemlju koju evo vec dve godine ne radim i koja je data prvo stocarima pa onda vracena restitucijom.
 
Uuu... Baš si Baja, a ?! Smislio si način da zayebeš sistem jel da, a ?

Ne može se reći: moram uložiti žalbu na rešenje jer su mi obračunali i ono što ne treba, a ?
 
Necu im platiti ono sto nisam duzan i sta ti si kao neki baja sta kao ti si neki pametan pa ovde podjebavas ceo forum?Cuvam krave i bavim se pravnim stvarima?Zalbu sam ulozio ali tamo rade neki pametne baje kao ti pa kazu mi nista ne znamo mi smo to tako nasledili od vase poreske,treba u katastar da ides i od njih smo uzeli podatke,a ta drzavna nikada na mene nije se vodila.I sta sad kome da ulozim zalbu mozda tebi bajo?Ajde bajo daj savet nemoj podjebavati ili si se nasao prozvanim jer si jedan od njih?
 
A što se odmah svađate,meni su isto poslali da im platim više nego što treba za 2018,obračunali mi kao kad sam radio 30ha državne.Lepo im poslao žalbu i u žalbi rešenje o dodeljenoj zemlji za tu godinu i dobio sam novo rešenje sa ispravljenim površinama i ciframa za naknadu.
 
E sad već počinješ racionalno da se ponašaš. Bravoo !

Šta tebe boli od koga su oni uzeli podatke.

Ti se žališ onome ko je doneo rešenje i tačka, pa on nek raspetljava svoje budalaštine.

Pročitaj lepo rešenje pa razmisli.

U krajnjem imaš sud da ih tužiš između ostalog i za pvredu časti i ugleda i duševnu patnju jer su te uznemirili svojim postupanjem. I glat dobijaš parnicu.
 
I moji su dobili čestitku, sa sve dugom... Otišao ćale u opštinu da se raspita zbog čega je toliki račun, a oni ga uputili na Vode Vojvodine, kao raspravite to sa njima...
Šteta što nema mozga u ovoj državi koji će lepo da kaže da subvencije od 4.000 dinara idu direktno za odvodnjavanje, ovako nas samo teraju da šetamo do pošte sa uplatnicama.
 
Ja sam juce dobio da platim taksu 17.450.00 din od aprila do decembra (9 meseci) 2018. za 14 hektara, a do sada sam dobijao na dve godine oko 24.000.00 din. Ovo sad izadje duplo vise.
 
Стигла нам пре неки дан накнада за одводњавање и плус неки дуг...Какав дуг када све своје порске обавезе измирујемо на време....прво пише дуг за период од априла-децембра 2018. је рецимо 2500 дианра за једну парцелу, а дуг не пише за који период за исту ту парцелу 19 000....јел то они нас овде почели да опорезују унапред или су смислили неки нови модус да нам узму паре а не замо зашто и за шта...
 
I kod mojih se pojavio neki dug.I to samo piše dug iz prethodnog perioda.

2013 smo prepisali na mene zemlju, i ja sada duga nemam, ali i mama i tata imaju taj neki dug iz prethodnog perioda.
To je klasični lov u mutnom izgleda.Ko se upeca upeca i to je to.
 
Kod mene je stiglo tokom prosle nedelje,duga nisam imao a i ovo sam im platio i dovidjenja do sledece godine.
 
Ово је чист лоповлук, не образложити за који период је дуг...изгелда да су напредњаци прогурали нешто а да се и не зна у јавности....


Имамо све уплатнице сачуване у задњих 8 година што се тиће пореза, а и у вези доводњавања ваљда задњих 5 па ћу им све то лепо приложити прво у приговору, а потом у тужби јер изгледа другачије не иде..

- - - - - - - - - -

Платићемо само ову накнаду за одводњавање која је приспела за ову годину, а дуг тај недефинисани, као што рекох радиће адвокат....
 
Galicije slican slucaj sam i ja imao sa uplatnicama, cuvao zadnje godine ,medjutim dzukele su iskopale kao neki dug??? iz 2013 valjda i sada se setile da ga potrazuju. Posto je otac isao da se raspita, a ima preko 70 godina slabo se seca da li su mu rekli 2013 ili 2014. Naravno da nemam nameru da to platim! Da li se neko seca koje godine smo bili oslobodjeni placanjz zbog susa? Da li je moguce da to sad potrazuju?
 
Nazad
Vrh