Naknada za odvodnjavanje.

Pre par dana sam dobio racun da platim za ovu godinu + neki zaostali DUG!! od prethodnih godina! Zovem ove bitange iz Voda Vojvodine da mi kazu koji tacno racun nije placen i iz koje godine, jer cuvam sve uplatnice i dobijem odgovor da oni to ne mogu da vide, jer je kao prebaceno valjda prosle godine iz poreske na njih. Jel imao neko slican slucaj i sta je sad najbolje uraditi?
 
Matiću za šta reba potvrda o plaćenom odvodnjavanju kad ideš da ih tražiš?Ja to do sada nisam plaćao (2014 dug bio 260 000 a 2017 28 000)pa da znam kad ću morati mečki na rupu.
Inače danas kroz selo prođe potpuno nov Mc 135 sa svemirskim tarupom ,šta ćeš ima se moože se ,a nije ni čudo kad ih dužnici vijaju da im plate nepostojeću uslugu:sjasi::ppozdrav:
 
Trenutno mi ne treba ni za šta.Kod mene u ataru gotovo svi kanali su pročišćeni,produbljeni i prošireni u prethodnih 10-ak godina i to se itekako jasno ocrtalo one plavne 2014 godine.Trenutno nam sređuju ćuprije po glavnim atarskim putevima i mislim da to ne bi radili da im neko ne plaća tj.ne bi imali sredstava za rad.Možda grešim ali zaista ne volim da budem dužan nikome ni za šta.
 
Kod nas nema kanala a placamo odvodnjavanje. Voleo bih da znam gde idu te pare posto se na nas atar ne trose.

Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
Imate finansijski izvestaj Vode Vojvodine pa mozete pogledati, budzet je oko 4.5 milijarde dinara.
 
Pre par dana sam dobio racun da platim za ovu godinu + neki zaostali DUG!! od prethodnih godina! Zovem ove bitange iz Voda Vojvodine da mi kazu koji tacno racun nije placen i iz koje godine, jer cuvam sve uplatnice i dobijem odgovor da oni to ne mogu da vide, jer je kao prebaceno valjda prosle godine iz poreske na njih. Jel imao neko slican slucaj i sta je sad najbolje uraditi?

I ja i matori smo dobili novo+dug sutra prekosutra u N.S.
Od aprila do sada na 22000din kolika bi mogla biti zakonska kamata?
 
I ja i matori smo dobili novo+dug sutra prekosutra u N.S.
Od aprila do sada na 22000din kolika bi mogla biti zakonska kamata?


Da li ste bili u NS? Šta su vam odgovorili? Je l' mogu oni da vide kad je nastao dug, ili se mora u poreskoj upravi u svom mestu to videti? Ako mogu da vide da li zaista postoji dug, da li su ispravili grešku ili poreska treba da ispravi grešku?

Neki moji drugovi su takođe dobili uz novi ček za ovu godinu i još dodatni ček sa dugom od ranije iako su sve redovno plaćali. Na telefon u Vodama Vojvodine se niko ne javlja, je l' zna neko broj (možda ovaj nije onaj koji treba)?
 
Poreske uprave dobile"upustvo"kao poziv koji se ne odbija,da gde god postoji zapisano nešto naima duga posle 2012 šalju opomene preventivno da bi se prekinulo zastarevanje koje nastupa pet godina otkako su preduzete bilo koje mere,pa tako se javljaju razne nebuloze koje će teško ostati neplaćene.Izgleda da nema toliko viška koliko se lupa,pa da se pritisnu oni koji imaju a "oće" da daju:sjasi:
 
Pre par dana sam dobio racun da platim za ovu godinu + neki zaostali DUG!! od prethodnih godina! Zovem ove bitange iz Voda Vojvodine da mi kazu koji tacno racun nije placen i iz koje godine, jer cuvam sve uplatnice i dobijem odgovor da oni to ne mogu da vide, jer je kao prebaceno valjda prosle godine iz poreske na njih. Jel imao neko slican slucaj i sta je sad najbolje uraditi?
I kod nas isti slucaj,posto je stariji ja zvao da proverim i kazu cela baza podatka iz opstine je prebacena u vode vojvodine,obracunala se kamata i to j
 
Nazad
Vrh