Pravljenje gredica i postavljanje folije

to je kopija sa fabrickog.pa nemam pojma koliko se krecu.koliko sam ja cuo da je oko 5000 eura nova(kazem tako sam cuo)ako je to istina onda nebi dao ispod 2000 eura,posto je mnogo jaca od fabrickog,kod fabrickog dosta su slabi cevi i komplet konstrukcia.
 
bez ljutnje prijatelju ali mislim da si malo pobrkao cene, ali to je samo moje misljenje, pogledaj moju masinu i ona je kostala 500e. pozz :ppozdrav:
 
Evo ja neki dan pravio gredice i postavljao foliju za baburu pa da se vidi kako to kod mene ide.
slika063u.jpg

slika076.jpg

i kratki video postavljanja folije
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fPHd9aB6g0A[/youtube]
 
@ cabage
Odlično izgleda, navikli smo da je kod tebe sve ko pod konac. Ne vidi se dobro na snimku, jel to ideš sa dve trake ili je onaj drugi kotur samo u rezervi?
 
nebojša
Vidi se na početku da je onaj drugi zalepljenj ...
cabage
A ovako svaka čast majstore :ppozdrav: jel to onaj plastenik što si pravio ?
 
Sad sam i ja video :D
A za plastenik ::svaka cast:: Ako je "sam svoj majstor" varijanta onda još jednom ::svaka cast::
Da ne idemo u :off_topic:
 
Ide jedna cijev jer mi na otvorenom polju ni u najgoroj suši nije potrebna druga. Kvalitetna je zemlja. Ostali mi dva kotura na polagaću još od postavljanja u plasteniku i nije mi se dalo skidati, samo sam nastavio drugi kad je prvi potrošen.
Hvala za pohvale, plastenik je "sam svoj majstor".
 
boomsyte je napisao(la):
bez ljutnje prijatelju ali mislim da si malo pobrkao cene, ali to je samo moje misljenje, pogledaj moju masinu i ona je kostala 500e. pozz :ppozdrav:
)ups,jesam :bravo:
 
danas isprobao masinu koju sam pravio,malo losa slika,ali vidi se.bio je uzan najlon pa sam zagrtace morao dublje pustati i zbacivao grudve.jos moram jedan valjak dodati da lepse ravna i bice extra :ppozdrav:
286v05k.jpg
 
posle male dorade mnogo bolje radi :D valjak koji je ofarban sa temeljnom,to sam ubacivao,mnogo bolje ravna....
nxuljc.jpg

mv3hq1.jpg

212thsz.jpg

Post je spojen: [time]1273326217[/time]
_________________________________________________
a evo i za bostan...
351z52q.jpg

303izj4.jpg

i traktor sa kojim vucem te dve masinerije :ppozdrav:
24brtjk.jpg
 
ja bih sam postavio rucno foliju,pravio gredice, kpk. sve vec imam kupljeno a sad molim za savet kako da to sve odradim. u pitanju je gajenje jagoda u plasteniku. 24*5
 
pozdrav svima na mom profilu mozete videti moju masinu za postavljanje folije postavlja kpk i plus stavlja vestacko djubrivo ispod folije po zelji
 
Evo mog projekta na kome radim vec neko vreme.
dsc00022.jpg
[/IMG]
dsc00023.jpg
[/IMG]
dsc00024.jpg
[/IMG]
dsc00047.jpg
[/IMG]
dsc00045.jpg
[/IMG]
dsc00044.jpg
[/IMG]
dsc00042.jpg
[/IMG]
dsc00041.jpg
[/IMG]
dsc00040.jpg
[/IMG]
 
Stvarno se nevide,ajde opet da probam.
dsc00022.jpg
[/IMG]
dsc00023.jpg
[/IMG]
dsc00024.jpg
[/IMG]
dsc00025.jpg
[/IMG]
dsc00040.jpg
[/IMG]
dsc00042.jpg
[/IMG]
dsc00044.jpg
[/IMG]
dsc00053.jpg
[/IMG]
dsc00054.jpg
[/IMG]
dsc00055.jpg
[/IMG]Naravno,jos je u fazi izrade.
Cekam lepo vreme da uradim testiranje prvog dela masine.
Zivo me interesuje kakvi ce bankovi da budu?
 
Nazad
Vrh