Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
E ovo vise nije normalno pa monsuni da su ne bi ovoliko padalo.Danas po podne ubi a sad da dovrsi posao strasnooo
 
Danas kod nas od15 i 30 do 16 i 15 pljusak sa gradom. Grad velicine iz medju graska i visnje , u trajanju od 10 do15 min. Imali smo srecu.
 
Nas sahrani poplava,odnese kukuruz sa sve zemlju,sto se mene tice sada neka pada jos 1000l po kvadratu vise nema sta da odnese,palo je kod mene kuci 30 litara za 15 minuta a na drugom kraju sela preko 100 snimio sam sve ali nisam sacuvao snimke neznam ni sam kakao,ubi nas ova kisa nacisto.
 
Samo neke katastrofe,sneg 2012,pa susno leto.Sad suva zima,kisno prolece(poplave),i sad vrlo lako moze jesen da bude suva naprimer,pa cak i leto_Ovo se odnosilo na Centralnu i Juznu Srbiju,a Vojvodina kao da je u drugoj drzavi.
Prestaje polako kise.
T 14C.
 
56,4 litra u Novom Selu na kraju.I to smo super prošli koliko je moglo biti...

Radar,strašan oblak,karakteristična bomba sa Gledića u istočnoj i severoistočnoj struji.Sreća pa nije jače omlatio grad...

ko2014042413450000dbzcap.png
 
A sta cemo raditi za led,sad citam da je u Kursumliji padao 40 minuta i da je sloj leda na zemlji bio 15 cm.Raketa nema,nema ko da gadja,nikog ko se ne bavi poljoprivredom to nije briga.Osiguranja se razletela po selima,meni sutra treba da dodju iz |Viner stedisa.
 
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh