Chat 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja znam da je kod nas kornjaca iz kornjacare izasla.
 
Ja ću možda sutra polako u branje ranih hibrida kod jedne mušterije.Ne mogu da živim od njega koliko je naporan kao tesne gaće.
 
Strašno.Jedan mi je prošle godine dolazio desetak puta u roku 2 dana.Kada sam obrao njega nema ni od korova.Prošle Nedelje mi platio i kaže treba i ove godine da radimo pa je red da ti platim.E radićemo ali dogodine.
 
Strašno.Jedan mi je prošle godine dolazio desetak puta u roku 2 dana.Kada sam obrao njega nema ni od korova.Prošle Nedelje mi platio i kaže treba i ove godine da radimo pa je red da ti platim.E radićemo ali dogodine.

Znaci ima i kod vas takvih.. :haha: :haha: :haha: Najzesci su mi kad mi duguju 100e i neplate mi godinu dana!!!! KAd na kraju odem po pare ili po nesto u zamenu on kaze nisam imao,nisam mogao!!!
Ja mu na to odgovorim "svaki mesec da si mi davao po 1000din vratio bi dug ali nisi hteo" !!!!!!
 
S ljudima je najteže raditi.Ima takvih,toliko da već par godina u nazad biram kome ću da radim jer je bolje džabe sedeti nego džabe raditi.
 
Meni nije jasno sa kakvim vi to ljudima radite...pa jel se krecete vi malo po tim vasim selima,pa da cujete ko je kakav?
Ako cujes za nekog da svake godine menja kombajnera i prethodnom ostane duzan,kako mozete da takve musterije i uzmete da im bilo sta radite?
Nama godinama niko duze od mesec dana nije dugovao,doduse i mi smo napravili selekciju,kome radimo,kome ne.
 
Robi to stoji ali ima onih koji su nekada bili pošteni pa se u poslednje vreme prožgadili da ne možeš da veruješ a i ne znaš dok ne iskusiš.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh