Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kimi gledam i za narednu nedelju se prognozira nestabilno i ne vruce. Koliko je to realno i ostvarivo gledano ovog momenta. U principu, koliko kise mozemo ocekivati ?
 
Kimi šta kažeš na ovu fotografiju , navodno od prije par dana :

10321010_1483045068601550_5243989726408533648_o.jpg
 
Kositi ili nekositi lucerku pitanje je sad..??? :sta: Koliko li ce da potraje ovakvo vreme da znam da odmah pokosim lucerku da stignem da je pokupim pre sledeceg pljuska ako je to moguce.. :haha:

Jutros je kod mene kisa lila samo tako...
 
Sve se plasim kisa ce... Sad cim se steknu uslovi da mogu da udjem traktorem odmah je kosim!!! Sta da joj radim vise...
 
U Beogradu počela da paducka kišica a baš je potrebna jer je zemlja suva pogotovu kod Vukovog spomenika i na Terazijama jedino je malo bolja situacija na Dedinju :osmeh:
 
jul 2014.....

4. - 6 lit
8. - 11 lit
9. - 2 lit
10.- 11 lit
15.- 3 lit
18.- 11 lit
21.- 19 lit
22.- 27 lit

sveukupno do sada 90 litara u julu
jun - 93 lit
maj 129 lit
april 92 lit

Hvala Ervine!

- - - - - - - - - -

Evo kod nas vec nekih pola sata pravi letnji pljusak! Od Ponedeljka kise svaki dan po nekim prognozama!

- - - - - - - - - -
http://www.yr.no/place/Serbia/Vojvodina/Alibunar/long.html
 
Poslednja izmena:
Amazon, kod nas krenu oblaci ali kad stignu na pola puta do sela,polovina ode na sumu a druga polovina na dunav,zato mi ni ne dobijamo kisu tako cesto,a mi u sredini,gde ces gore.A i nema nas puno iz Gaja, vas iz Bavanista je vise pa vas cuje bog kako kukate,zato i pokisnete uvek.Ddragan nije sad tu trenutno ali i on kuka odande da pada kisa u Bavaniste :haha:
Evo cim sam se vratio doneo sam lepo vreme.:osmeh:

Po ovom radarskom snimku atar između Bavaništa i Dolova mora da je pokošen od grada Pidikanci kakva je situacija :sta: u Beogradu pljušti samo tako
Sad se vratio iz obilaska atara,3,4,5,6 i malo 7 duz(ali jedan manji deo,ne celom duzinom) su dobile grad,ali nije opasno,malo je lisce iseckano.
 
Poslednja izmena od urednika:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh