Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod nas malo grmljavine i malo kise izgleda da nas je zaobisla velika kisa
 
Kod nas pada baš lepa,bez vetra i nepogoda,jedan gadan oblak nas je promašio za malo i otišao za Mađarsku, za sad je sve pod kontrolom
 
Kod mene se smirilo vreme. Palo je 19.5 l/m2 kiše. Sad me jako zanima kako je ovaj vetar podneo kukuruz pošto je tlo već bilo raskvašeno.
 
Kod mene se smirilo vreme. Palo je 19.5 l/m2 kiše. Sad me jako zanima kako je ovaj vetar podneo kukuruz pošto je tlo već bilo raskvašeno.
U kod vas je sevalo i to dugo da kucnem u drvo ode od nas grmi i dalje severnije ali pada e da je padala vaka u sred avgusta prosle godine ali ostade samo zal

- - - - - - - - - -

radar.png
[/IMG]
po sred srede
 
Pocelo...grmi , seva ,duva,pada jaka kisa...sad znam kako su se osecali oni jadnici na titaniku...
 
Poslednja izmena od urednika:
De je kimi?Djobjasni kad ovo prodje jel to sve ili ima jos nekitalas u toku noci idana?
 
Poslednja izmena od urednika:
Ovaj put su modeli i nasi meteorolozi pogresili samo za par stotina kilometara. Kapa dole za meteorologe iz Hrvatske. Svaka, ama bas svaki put su precizniji od nasih, nazovi strucnjaka.
 
Grmi sa svih strana, ali ipak se nadam po onome sto se vidi na rain - alarm-u da je najgore proslo, pada ko luda!

Clanovi iz Uljme nek nam kazu sta ima kod njih! Izgleda strasno!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh