Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Juzni Banat je u protekle 3 godine dobio znatno vise kise od juzne backe i to bas u letnjim mesecima kad je i najpotrebnija. Setimo se samo 2012 i onih 100-200 l/m2.
 
Mi jos uvek nema sta da merimo...ni kapi kise...super celije u vojvodini,avioni,kamioni a ono upeklo ko da nikad grejalo nije
 
Ja ne znam odakle ce tolka najavljena kisa da padne ?
Niti oblaka niti oblacnosti !
Dobro, do poslepodne ima jos fore, ali mi nekako uopste ne lici na kisu.
Mene cudi kako i padne svaki puta kad najave .
Te famozne 2012 su 5/6 puta najavljivali kisu u toku letai to ponekad i do 100l ali kako se primicalo sve su smanjivali i smanjivali da bi na kraju proslo bez kapi doduse sa gomilom oblaka koji su se valjali po dva tri dana ali kao sto rece Robert bili su prazni.Ova mi sada najava kise lici na takvo nesto .Evo ovde lepo vreme ,niti grmi niti je sparno ,nista nenagovestava da bi mogao doci neki pljusak.Osim Radara
 
Danas do sada ni kapi kise, a ja ne odoh na pecanju verujuci da ce je biti.::jako_besan:: Nesto sada kao da dolazi sa severo-istoka, ali videcemo.
 
Konacno stigao...
2u4unuda.jpg
 
Danas bas pogresili modeli. Znao sam da nesto ne valja cim Kimi nije nista najavljivao, ostao je suvise rezervisan.
Pratim i pomalo meteo forum i vidim da ni tamo bas nisu bili sigurni u danasnja desavanja, vise su kometarisali trenutne situacije, to jest razvoj dogadjaja.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh