Vremenske prilike u 2014-oj godini

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kod mene gotovo da nije ni padala kisa,mozda svega par minuta ali to nije nista,sad pada izuzetno slabo...
U daljini je strasno kako seva!!!!!

Nije mi jasno da li od ove padavine ocekuju izlivanje Mlave ili ce tek sutra biti veselo.. Ako je od ove onda su se presli samo prasinu okvasi...

Ali sve mislim da najgore tek prestiji!!!!
 
Ovo je strašno,srećom nije bilo grada i od vetra smo se u selu provukli a nadam se i u ataru,to sevanje i grmljavina kao iz topova bili su zastrašujući,oko 100 litara je palo,plivaju ulice njive bašte podrumi,znači pljusak je trajao od 23h do 06h kao da neko prosipa iz bureta,sada pada umereno sitna...
 
Neznam koliko je palo dok ne stane nemogu napolje. Inace pada jakim intezitetom od sinoc od 10.30 i jos uvek pada. Struju smo dobili tek malo pre. Na hiljade gromova je ispucano nocas. I jos uvek grmi i puca. Prica oko izracunavanja one kofe koja je prosli put imala 11.2cm vode a airine je 26cm, nastavlja se ali safa je puna do vrha fali samo 2/3cm da bi pocela da preliva. Dvoriste pliva kao da mi je kuca na sred jezera. Jos 2m pa ce poceti u skladiste zita da ulazi. Jednom reciju kataklizma.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh