Plugovi-dodaci

Gde naci srafove sa upustenom glavom,imaju na upustenom delu konusa dva zljeba...nasli smo u Zrenjaninu,ali zvaka kvalitet,trebalo bi makar 10,9.
 
U svakom slučaju bolji je od novih plastičnih. U mene su još orginal plastični. Nedavno kupio neke metalne, donio kući i ne pašu. A prodani suka kao za IMT 755, 756
 
Pozdrav svima.Molba ako neko zna treba mi informacija gde se mogu kupiti oni plasticni nastavci na predpluznjaku ja ih zovem daske slicni su kao kod Regenta oni duzi.Moji su se pojeli i ispucali pa skupljaju travu i oce da zaglavi . Plug je OTT okretac.Hvala!
 
Pitao me je jedan kolega koliko može dobiti za njih jer hoće da ih proda, dva komada, desna. Ja nisam imao predstavu šta da mu kažem pa sam zato pitao...
 
Којом електродом је нај боље наварити раоник тј део који сече земњу?Где могу купити те електроде и дали то може да одради профи варилац?
 
Којом електродом је нај боље наварити раоник тј део који сече земњу?Где могу купити те електроде и дали то може да одради профи варилац?

Meni su rekli sa inventer ili ac-dc aparatom ,trafo teško da može...elektroda bazična za tvrdo navarivanje Jasenica E Dur 600.
 
Zvao sam plamen srbobran 2x daske 2x plaz sa vijcima 13000.

Tehno sistem indjija 13500.

Koji su kvalitetniji, ima li na nekoj drugoj radnji povoljnije?

Za 755 plug.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh