Plugovi-dodaci

Čije raonike sa izmenljivim kljunom mi preporučujete da uzmem za 610-10? Ako može neko da mi odgovori brzo jer bih da ih poručim i onda zamenim jer će mi trebati da za završim radove koji predstoje. Za sad zam našao kod Hudjika i MGMPlamenu. Ima li još kod nekog? I kakvih su kvaliteta?
 
Jel zna neko gde naci deflektore za Potinger servo II?Koga god sam zvao nema.Jedino Mikron, 12000 kom pa x 6... mlogo...
 
Imam, ali za klirens 74 /96 cm mislim da ce gusiti u ovolikoj masi kukuruzovine.Plus nekako mi se cini da dosta zemlje ide preko daske, do duse plug je uzorao nekih jutro dva od kad je kod mene.Samo je proban u strnjici.
 
Grunt, koliko to iznosi da je preskupo?

Послато са SM-J330FN уз помоћ Тапатока
 
Мој енглез има клиренс 74/93 па са предплужњацима када се подесе гута све пред собом...мада ове године неће орати кукурузишта са све љ оатацима, јер следи паљење, због црвенила које је ухватило чалмански атар па и шире. Такође палићу и сојишта и пар стрњишта која су прскана тоталом...
 
Ja sam pokušava za moj obrtač da stavim špiceve male privrede, trajali su dok ga nisam prvi put spustio u tvrdo. Kako reče Matić cenu opravdava kvalitet.

Послато са SM-J330FN уз помоћ Тапатока
 
Da li vredi ovo uzeti za imt 756 plug i je l ima razlike imt od leopardovog tocka? Nov je 17000 u Plamenu, al ne znam kakvog kvaliteta
 
Mi smo prosle godine kupili tocak poorali 12ak jutara zavrce se na 2 sarafa na plugu,ok je odradjen negusi se nista sto je najbitnije...namesten na imt 610-05
 
Zvali me ovi iz Mikrona ne mogu da nabave te raonike koji meni trebaju...sve su probali i nema jbg sad dali su me odkačili ili ne ne znam...Šta dalje, imate neku ideju ili da vijam kovače da prave po ovim starim...?
 
Branka zovem ne mogu da ga dobijem inače on mi je remontovao ceo plug ali tad su raonici bili dobri jbg...probaću sutra ove što ih preporučujete Hvala kolege!

- - - - - - - - - -

Ovi iz agritehnicoma imaju raonike koji meni trebaju navodno original koliko je to tačno ne znam...raonik sa špicem i šrafovima košta 5800din.Branko kovač u kog imam ogromno poverenje jel mi je radio ceo plug radi po uzorku i to košta 35evra(kaže da ima dobar materijal) e sad šta mi je činiti razlika u ceni je nekih 80-90e šta mislite...Mada ja ove (original raonike nisam video)
 
Nazad
Vrh