Igrice koje igrate a nemaju veze sa poljoprivredom

Ja sam nekad voleo sa kv 1 da igram pa sa kv 1 s i jbg rasprodo sam a u zadnje vreme i njih baco katastrofa zato sam i rasprodo
 
Ljudi taman sam skino onu misiju dobijem jebenih 3 dana premium i nisam odigro par partija kupim jebeni hetzer krenem tom linijom reku da grindam malo i klinci ko klinci nenormalni guraju me sa jednog brda gnezde se oko mene ja popizdim ubijem jednog popijem ban na vise od 24 sata jbt i koji su mi koji djavo i dali premium . Jel postoji neki nacin zalbe ????????

- - - - - - - - - -

Umesto da grindam nesto vece do kraja ja se glupiram pocinjem novu liniju i sad ko me j...e ode premium bezveze ,kidam zivce u slobodno vreme koje je inace sad jako malo i to mi neki majmuni upropaste .
 
E pa vidis moze zbog gluposti ,ja sam mu skino sve hp bio je pun roko sam ga dok nije vrisno . Mozda su bili njih par u timu i prijavili me nemam pojma jbg sta da se radi .Nekajem se govedo sa heavyjem se guzi na brdo i pomera me da se pomerim da mu oslobodim mesto i poceli vec da izlaze protivnici on me stalno gura taman da opalim on me gura i ja izludim okrenem se i jurim ga po mapi dok ga nisam resio i automatski me diskonektuje i pise da mi acount blokiran do tad i tad probaj i ti hahaahh.
 
Ala su azurni,kad su te tako brzo iskljucili.Takvih primera je gomila i kod mene.Ja nisam doduse tako radio ali sam provao sve sto sam se setio i to na engleskom,naravno pismeno.Nisam bio kaznjen ali mozda cu i biti jednoga dana ako je vec tako.
 
Eto već sam unban manje mi je bilo od 24 h neznam valjda su se smilovali haha
 
Wot-ovci....sta mislite o type T 34 ?...neznam da li da izlucijem njega ili da teram sa Matildom....
 
OPASNA igrica!!!!!!!! samo nikako da izadje samo demo verzije!!!!!!!!!!

- - - - - - - - - -

Igra za sve ljubitelje off-road vozila. Vjerujte da ovakvo nešto još nista vidjeli.

http://spintires.com/#!/demo

Kliknite na bilo koji od gornja 3 linka (mirror), nema instalacije, samo se raspakuje i odmah može da se igra. Poptuno besplatno i legalno.


Isprazni PP kolega... :ppozdrav:
 
Dobri su i jedan i drugi ako hoces posle sporije tenkove a cvrsce idi matildom posle ti ide cercil 1 i 2 pa black prince pa carnervon do tad dok dodjes do toga pproce ihahaj haha a po meni ti je bolje da krenes preko t 34 na kv 1,kv 1 s,is ,is 3 itd i polako stices znanje o igri i tako odlucis koji ti tenk kako lezi . Obavezno kreni i nekul iniju lovaca ,samo opet mora s da znas sta ti lezi ima neki prvo hoce jake da brzo pune krenu britance i odustanu presaltaju se na nesto drugo .
 
Daću ti linkove da skineš sebi mape i vozila, ima gomila traktora i drugih vozila. Jutros sam se vozao sa Zetor 12045 i prikolicom drva, Fentd 936, Kirovets K700...nema šta nema. Drugih vozila i mapa ima bezbroj.




Isprazni PP kolega... :ppozdrav:[/QUOTE]

- - - - - - - - - -

Par slika, morao da da slikam telefonom ekran, neće da napravi screenshot iz nekog razloga. Par zanimlj vih vozila, ima ih još mnogo ali ova dva su mi glavni.

so25p1.jpg


2lc8ah5.jpg
 
U WoT u dobijem 3 dana premijuma, igram 1 dan i ostala dva odem na teren jbga :) Nego isplati li se kupovati onu dodatnu opremu za IS 3 gde se dobije na pr 10 % u brzini punjenja, 10 bolja optika, poboljsan motor i sta ti ja znam. Zaglavio sam sa IS 3 i T 43. Ovaj manji mi i zaradi nesto ali sa IS 3 sam cesto i na gubitku. Nesto mi je cudno: izrokam i po 3-4 tenka i svasta nesto poradim i onda me casti sa 12000 kredita sto mi cesto ne pokrije municiju i popravku. Vadim se sa t 43 koji je srecom jeftiniji za odrzavanje ali nikako da skupim 2 miliona koliko mi jos treba da se castim sa T44.
Sto se iskustava tice tu vec ide mnogo brze. Kao da mi neko krad credit da mu ..... Pa bre sa smesnim T28 sam ubijao po 20000 kredita po partiji. Kako vi zaradjujet kredu i koji su vam money maker (i)? Dodj mi da kupim Matildu ili T28 pa polako. IS 3 me bas finanansijski ugrozio.
 
Hmm,ajmo ovako mali saveti iskusnog veterana..
1. Dodatna oprema se isplati na tenkovima viseg tira (8+),dok na nizim bolje stavi module koji se mogu demontirati bez golda ili unistavanja (camo mreza,binokulari i kutija za alat)
2. Stavi na IS-3 ventilaciju,ubrzivac punjenja po volji optiku ako igras agresivno ili binokulari,moze i camo mreza.
3. Kako napredujes i kupujes tenkove viseg tira troskovi rastu sve vise 8tier jos se nekako moze odrzavati ali dalje ne.
4. Zarada para se radi tenkovima 5-6tier (KV-1 je jedan od naj boljih mada zavisi i od tvojih afiniteta) ili premijum tenkom 8tira dok su oni nizih tireva vise za iskustvo i treniranje posade.Naravno uvek mozes lopovima iz Minska dati 10e za premijum i onda nema problema sa parama.
 
Nazad
Vrh