Cena Suncokreta rod 2014.g.

Danas me zvala gospodja Keselj iz dijamanta , jos nista ne znaju ni akontaciono ni konacno, samo mi je rekla ako kod nje(njih) predam dobicu 50 para vise od trzisne cene...

nudila je tako i kod nas, cak i 2 dinara vise, nekim ljudima sa vecom kolicinom.....nikad nisu videli ni paru od ta 2 dinara...
 
Je l' otkupljuje Miomar i u Bavanistu??
Ne otkupljuje.

- - - - - - - - - -

tacno i sin joj drzi firmu ,hercegovacki klan mama i sin
I drugi sin,u Backoj ima otkupna mesta.

- - - - - - - - - -

nudila je tako i kod nas, cak i 2 dinara vise, nekim ljudima sa vecom kolicinom.....nikad nisu videli ni paru od ta 2 dinara...
A jel znate da kod vas u okolini ima ljudi koji su dobili Ureju na paritet 1:1 sto znaci da ce im cena suncokreta sad izaci 42 din.U pitanju je nekih 150t.
 
@ddragan nisam znao za taj podatak, niti sam cuo ista o tome zaista...moguce je da posluju dobro negde, ali znam da ove god ne otkupljuju ovde kod nas, posto su zeznuli i te kojima su obecavali vecu cenu i radnike koje su drzali nisu isplatili...
 
Beta Golubinci akontaciono 30 rsd/kg.

- - - - - - - - - -

Danas isplata po akontacionoj ceni. Nevezano za Betu, cena će biti nešto preko 33 din/kg. Ja moj Oskar nisam još vršio još je jak a komšija pored mene je isti hibrid skinuo sinoć i ima nešto manje od 2300 kg/kj.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh