Cena Soje rod 2014.g.

Ponuda je namenjena samo za kolege iz blize okoline kod vas trziste funkcionise mnogo bolje.Pozdrav Gorane G.
 
25.2.2015..jpg

Jos samo malo pa gmo vodi
A prosle godine u isto vreme

presentation-252.jpg
 
@Janosh Ko je po tebi kriv? Niko!! Trziste, ponuda i potraznja!!! Zato je prosle godine soja bila 15 din skuplja!!
Eto izbrisan deo posta da ne bi bio banovan jer izgleda da se ne sme ama bas nista reci. Eto fino i lepo nam je!!!
 
Nemoj brisati post.Mogu samo da kažem da mi tu ništa ne možemo promeniti.Pokušali mnogo puta i uvek prošli kao bos po trnju.
 
Mozda Peet misli na ovo...

((ovo je moj 1000-ti post, a ovo - nazalost - jos uvek je vazeci "zakon"...))

 
Nemoj brisati post.Mogu samo da kažem da mi tu ništa ne možemo promeniti.Pokušali mnogo puta i uvek prošli kao bos po trnju.

Sta sam rekao a nije tacno??!!! Eto izbrisao sam deo konkretnog odgovora na to pitanje jer vise ne znas kako da reagujes! Stvarno se ponekad pitam zar samo nas nekolicina mogu da vide srz problema a vecina se ili pravi mutava ili stvarno ne sme ni da pisne o nekoj istini!!! Pa j...te po Titu se u ono vreme pljuvalo vise nego sad po ovim ... aj da ih ne nazovem ....!!!
 
Peet svi znamo šta je u pitanju,niko nije lud.Čemu to vodi ovde na forumu?Samo se podstiču svađe i vređanja a to baš nigde ne vodi smer priče sem u zatezanje odnosa među članovima što je u poslednje vreme veoma izraženo.Svi su nervozni i ljuti ali forum jednostavno nije izduvni ventil za te stvari.Činjenica je da je politika svuda umešala prste ali da se svađamo i zameramo zbog iste ne vodi ničemu.Zbog toga i njemu sličnih razloga uredništvo je odavno u pravila jasno uvelo da se politika ne dozvoljava na Poljoprivrednom forumu.
 
U zetvi sam prodao 21 tonu soje po 40 dinara bez pdv-a. Utovareno od kuce, pare na dlan. Mislio da cuvam za prolece. Ostalo par tona za stoku. Sada vidim da nisam pogresio.
 
Nazad
Vrh