Cena Soje rod 2014.g.

Evo skoro ce se izjednaciti cena GMO soje sa nasom! Toliko o ovom bezobrazluku diktiran od strane Viktorijanskih pi.ki, tajkuna i vlade koja se ne mesa u trziste kad ima koristi od toga!

[h=2]PREGLED CENA ŽITARICA[/h]
29.10.2014.
CENE ŽITARICA NA PRODUKTNOJ BERZI U NOVOM SADU, BERZAMA U BUDIMPEŠTI, ČIKAGU, MINEAPOLISU I PARIZUREALIZOVANE CENE DO 14 ČASOVACENE SU OBRAČUNATE PO SREDNJEM KURSU NA DAN OBJAVLJIVANJA
(din/kg bez PDV-a).
29%20Presentation.jpg


 
Ne znam cemu ovako pitanje? Da sam zadovoljan ne bi je skladistio kuci!
Moje pitanje je bilo ozbiljno jer ne pratim svetske berze, i upuceno je nekom ko zna, tvoj odgovor cu shvatiti kao drugarsko podjebavanje!
 
Ne znam cemu ovako pitanje? Da sam zadovoljan ne bi je skladistio kuci!
Moje pitanje je bilo ozbiljno jer ne pratim svetske berze, i upuceno je nekom ko zna, tvoj odgovor cu shvatiti kao drugarsko podjebavanje!

Pretpostavljao sam da nisi zadovoljan sa tom cenom ali ucinilo mi se da si ipak zadovoljan ili da zelis naci neko opravdanje za ovu po meni nisku cenu kod nas! Razlika izmedju No GMO i GMO je neverovatno mala (danas na berzi u Cikagu 36.29) i tu nema logike osim ciste kradje!:ppozdrav:
 
:haha: Pero druze jel ti mislis da ja branim ovu vlast i Vucica pa makar i na moju stetu :haha: nisam jos opicijo!
Ja sam za to da svi mi po malo taktiziramo i da im ne predajemo robu sa njive-u zetvi, nego kuci i kad prodje bunilo da se kavkulise...a ne da predas njima i on ti kaze eto konacna cena 36din. sedi pa se slikaj sa tom cenom, i nemozes nista uciniti! takva nam je trenutna pozicija i nece se skoro promenuti...
 
Konacna cena je vazila do pre par dana,za one koji su je prodali po akontnoj ceni,sa lagera je 40 od juce,krece cena polako...:osmeh:
 
Kad stigne opet na 59 din cekacu 60 da zaokruzimo, pa cu je prodati!:osmeh: Po sadasnjoj ceni ni da prdnu krv necu je prodati!

Ja cu pratiti temu, pa kad kolega Peet prodaje, prodajem i ja, i na marim :osmeh: I prosle godine (mislim ove godine u prolece, proslogodisnju soju) je prodao po super ceni - u dobrom trenutku je reagovao :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh